Pension Styl Drmoul

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Styl Drmoul

Foto Pension Styl Drmoul
Pension Styl Drmoul si rezervujte online

Rodinný pension se nachází na klidném místě 3 km od Mariánských Lázní.

Pension Styl je rodinný pension, který se nachází 2 km od Mariánských Lázní ve vesnici Drmoul. Dům je situován 200 metrů od silnice v blízkosti rybníka a kostela. Stářím 200 let patří mezi jeden z nejstarších domů v obci, proto styl pensionu ukazuje práci dřívějších mistrů
jako jsou původní dřevěné stropy, ozdobné trámy, kamenné sloupy a jiné. Před domem je uzavíratelné parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískoviště. Na zadní zahradě je možno využít ohniště a za poplatek vypůjčit zahradní gril.

Pokoje v penzionu

Ve všech pokojích jsou původní trámy, dřevěné podlahy a někde i 100 let staré dřevěné stopy. Některé pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a některé mají společné sociální zařízení umístěné na chodbě. Na všech pokojích je televize. Hostům je k dispozici společná kuchyňka vybavená lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Styl Drmoul stravování

V přízemí domu je restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty. Lze si zde objednat snídaně, polopenzi či plnou penzi za příznivé ceny. Kapacita restaurace je 30 míst, možnost objednání akcí, svateb, K využití patří také venkovní terasa.

Popis okolí penzionu, Drmoul a Západočeské lázně

V místě penzionu jsou k dispozici tenisové kurty, cyklistické trasy, trasy na in-line brusle, v dosahu - krytý bazén, venkovní koupaliště, golf, sjezdovka. Okolí je ideální pro houbaření, turistiku. Nacházejí se zde památky jako např. : zámek Kynžvart, klášter Teplá, Františkovy Lázně, přírodní rezervace a stezky.

Řekne se Drmoul, Západočeské lázně, ale kde Pension Styl Drmoul hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension STYL Školní 15 Drmoul. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Po dohodě je možné ubytování se psem.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Styl Drmoul Drmoul Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 3000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Styl Drmoul poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Styl Drmoul nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Pension Styl Drmoul

Pension Styl Drmoul recenze na ubytování v Drmoulu

Reference na ubytování Pension Styl Drmoul

Nabízí Pension Styl Drmoul kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Styl Drmoul na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Styl Drmoul můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Styl Drmoul z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10950 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Styl Drmoul a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Styl Drmoul nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Styl Drmoul je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-drmoul/pension-styl-drmoul">Pension Styl Drmoul je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Styl Drmoul je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vila Kyjov
  Penzion Vila Kyjov Penzion Vila Kyjov vznikl rekonstrukcí původní Šádovy vily. Exteriér i interiér je přizpůsoben stylu 1. republiky.…
  penziony Kyjov, ubytování od 650 Kč
 • Pension Berta
  Pension Berta Pension Berta je pension rodinného typu. Sídlí v nově postaveném rodinném domě, který se nachází v klidném…
  penziony Praha-Chodov, ubytování od 1050 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě