Horská chata u Jagušky Křížlice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata u Jagušky

Křížlice 120, Křížlice
penziony a ubytování Křížlice
Foto Horská chata u Jagušky
Horská chata u Jagušky si rezervujte online

Horská chata U Jagušky nabízí levný, ale kvalitní standart ubytování pro 15 osob (2 pokoje a 2 apartmány). Celoroční relax u nás naleznou páry i rodiny s dětmi.

Horská chata u Jagušky ležící v obci Křižlice, v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, nabízím svým hostům vysoký standart levného ubytování ve dvou pokojích a dvou apartmánech (15 lůžek+ 5 přistýlek). Každý pokoj vybaven WC, koupelnou, TV. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy a hračky pro děti. Ve společenské místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem. V hlavní chodbě jsou umístěny elektronické šipky a nástěnka s tipy na výlety.

Bezplatný WiFi internet v celém objektu, parkování zdarma. V zimě k dispozici lyžárna, v létě úschovna kol. Pro hosty je dále k dispozici terasa s posezením a grilováním.

V těsné blízkosti je lyžařský areál Vítkovice a Benecko. V létě lze vyrazit na cyklistickou trať Krkonošské magistrály či na koupaliště do Jilemnice a Poniklé. Milovníci koní mohou v okolí využít farmu Hucul.

Celoroční relax u nás naleznou jak páry i rodiny s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Pokoje v penzionu

Horská chata u Jagušky nabízí 2 pokoje a 2 apartmány. Celková kapacity je 15 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je k dispozici TV. Pokoje jsou pokryty bezplatných WiFi internetem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata u Jagušky stravování

Horská chata u Jagušky poskytuje pro své hosty polopenze.

Popis okolí penzionu, Křížlice a Krkonoše

Penzion se nachází v chráněném krajiném pásmu ve vesničce Křížlice. Jedná se o chatovou oblast kde je minimální až nulový provoz vozidel.

Řekne se Křížlice, Krkonoše, ale kde Horská chata u Jagušky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská chata u Jagušky Křížlice 120 Křížlice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V zimních měsících: Autem z Jilemnice přes Víchovou nad Jizerou a Víchovskou Lhotu do Křížlice.

V ostatních měsících: Z Jilemnice přes kruhový objezd v Hrabačově směrem na Vítkovice/Benecko, od kruhového objezdu po cca 1km odbočení vlevo směr Roudnice a příjezd do Křížlic.

Autobusem z Jilemnice do zastávky Jestřabí v Krkonoších, Křižlice, U Skálů tato zastávka je od penzionu vzdálena cca 500m a jezdí sem autobusy 2× denně ve všední den o víkendu nejezdí a nebo do zastávky Jestřabí v Krkonoších, Křižlice, Myslivna tam to jezdí častěji i přímé spoje z Prahy a penzion je vzdálen 2 km do kopce.

Po vjezdu do Křížlicc je po 150m rozcestí s lípou, u které naleznete penzion U Jagušky.

Stručný seznam služeb při ubytování

Horská chata u Jagušky Křížlice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 24 osob, TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 64 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v penzionu

Horská chata u Jagušky poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření.


Fotogalerie ubytování Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky recenze na ubytování v Křížlicích

Reference na ubytování Horská chata u Jagušky

Nabízí Horská chata u Jagušky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata u Jagušky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata u Jagušky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata u Jagušky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14672 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata u Jagušky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata u Jagušky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata u Jagušky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-krizlice/horska-chata-u-jagusky">Horská chata u Jagušky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata u Jagušky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Vila Evička
  Penzion Vila Evička je situován v okrajové části města Sobotka, ale pouhých 200 metru od historického centra…
  penziony Sobotka, ubytování od 990 Kč
 • Pension Rudolfův dvůr
  Pension Rudolfův dvůr Rudolfův dvůr se nachází pod Černou horou při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován…
  penziony Svoboda nad Úpou, ubytování od 820 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 583 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.