Horská chata u Jagušky Křížlice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata u Jagušky

Křížlice 120, Křížlice
penziony a ubytování Křížlice
Foto Horská chata u Jagušky

Horská chata U Jagušky nabízí levný, ale kvalitní standart ubytování pro 15 osob (2 pokoje a 2 apartmány). Celoroční relax u nás naleznou páry i rodiny s dětmi.

Horská chata u Jagušky ležící v obci Křižlice, v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, nabízím svým hostům vysoký standart levného ubytování ve dvou pokojích a dvou apartmánech (15 lůžek+ 5 přistýlek). Každý pokoj vybaven WC, koupelnou, TV. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy a hračky pro děti. Ve společenské místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem. V hlavní chodbě jsou umístěny elektronické šipky a nástěnka s tipy na výlety.

Bezplatný WiFi internet v celém objektu, parkování zdarma. V zimě k dispozici lyžárna, v létě úschovna kol. Pro hosty je dále k dispozici terasa s posezením a grilováním.

V těsné blízkosti je lyžařský areál Vítkovice a Benecko. V létě lze vyrazit na cyklistickou trať Krkonošské magistrály či na koupaliště do Jilemnice a Poniklé. Milovníci koní mohou v okolí využít farmu Hucul.

Celoroční relax u nás naleznou jak páry i rodiny s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Pokoje v penzionu

Horská chata u Jagušky nabízí 2 pokoje a 2 apartmány. Celková kapacity je 15 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je k dispozici TV. Pokoje jsou pokryty bezplatných WiFi internetem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata u Jagušky stravování

Horská chata u Jagušky poskytuje pro své hosty polopenze.

Popis okolí penzionu, Křížlice a Krkonoše

Penzion se nachází v chráněném krajiném pásmu ve vesničce Křížlice. Jedná se o chatovou oblast kde je minimální až nulový provoz vozidel.

Řekne se Křížlice, Krkonoše, ale kde Horská chata u Jagušky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horská chata u Jagušky Křížlice 120 Křížlice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V zimních měsících: Autem z Jilemnice přes Víchovou nad Jizerou a Víchovskou Lhotu do Křížlice.

V ostatních měsících: Z Jilemnice přes kruhový objezd v Hrabačově směrem na Vítkovice/Benecko, od kruhového objezdu po cca 1km odbočení vlevo směr Roudnice a příjezd do Křížlic.

Autobusem z Jilemnice do zastávky Jestřabí v Krkonoších, Křižlice, U Skálů tato zastávka je od penzionu vzdálena cca 500m a jezdí sem autobusy 2× denně ve všední den o víkendu nejezdí a nebo do zastávky Jestřabí v Krkonoších, Křižlice, Myslivna tam to jezdí častěji i přímé spoje z Prahy a penzion je vzdálen 2 km do kopce.

Po vjezdu do Křížlicc je po 150m rozcestí s lípou, u které naleznete penzion U Jagušky.

Stručný seznam služeb při ubytování

Horská chata u Jagušky Křížlice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 24 osob, TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 64 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v penzionu

Horská chata u Jagušky poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření.


Ceník ubytování Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Křížlice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky recenze na ubytování v Křížlicích

Reference na ubytování Horská chata u Jagušky

Nabízí Horská chata u Jagušky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata u Jagušky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata u Jagušky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata u Jagušky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata u Jagušky

Adresa a kontakt na Horská chata u Jagušky
Křížlice 120
51401 Křížlice


ev.č.14672 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata u Jagušky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata u Jagušky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata u Jagušky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-krizlice/horska-chata-u-jagusky">Horská chata u Jagušky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata u Jagušky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 346 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.