Penzion Roko Rokytnice nad Jizerou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Roko

Studenov 214, Rokytnice nad Jizerou
penziony a ubytování Rokytnice nad Jizerou
Foto Penzion Roko

Penzion se nachází v nejkrásnější části Krkonoš nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou a lyžařského střediska Studenov (cca 150m). Toto horské městečko nabízí svým návštěvníkům odpočinek a relaxaci po celý rok.

V Penzionu ROKO, nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou, na Vás čeká celkem 30 lůžek vč. přistýlek. K dispozici je lyžárna, půjčovna lyží, stolní fotbal, místnost pro pořádání společenských akcí, grilování za domem, parkoviště s kapacitou 10 osobních automobilů.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Každý pokoj má vlastní kuchyň (lednička, mikrovlnka, vařič, varná konvice apod.). Pokoje jsou vybaveny TV+SAT.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Roko stravování

Restaurace v okolí, na pokojích je k dispozici kuchyňský kout.

Popis okolí penzionu, Rokytnice nad Jizerou

V místě se nachází lanová dráha na Lysou horu, sportovní hala (tenisové kurty), kuželna, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, bowling, biliár a kulečník), diskotéka, sauna, masáže a další. Penzion ROKO nabízí ideální podmínky pro školy v přírodě, firemní akce, apod.

Řekne se Rokytnice nad Jizerou, ale kde Penzion Roko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Roko Dolní Rokytnice 214 Rokytnice nad Jizerou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Rokytnice nad Jizerou je největší lyžařské centrum v Krkonoších, které nabízí pro vyznavače sjezdového lyžování možnost velkého výběru svahů různé náročnosti pro začátečníky i zdatné lyžaře. Tělovýchovná jednota Spartak nabízí čtyřsedačkovou lanovku na vrchol Lysé hory do výše 1312m. n. m. , o délce 2198m a přepravní kapacitě 1800 osob/hod. , dále 6 lyžařských vleků o celkové kapacitě 5890 osob/hod (přibližovací vlek, kaprun I a II, Křížek Zalomený a Montáz).

Středisko Studenov, nacházející se za penzionem v nadmořské výšce 630-933 metrů, známý upravenými sjezdovými tratěmi, je vhodné pro začátečníky a středně zdatné lyžaře (rodiny s dětmi). Zdejší široké sjezdové tratě jsou vyhledávaným místem pro vyznavače snowboardismu. Ve středisku Studenov je 5 lyžařských vleků, lyžařská škola, půjčovna a úschovna lyží a snowboardů, parkoviště, bufet a restaurace. Pro milovníky běžek se nachází v Dolní Rokytnici nad Jizerou k dispozici upravované běžecké tratě, které najdete v areálu Pod Dvoračkama.

Doplňující informace

Pes povolen poplatek 500, -kč-týden.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Roko Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Roko poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, vyhlídkové lety.


Ceník ubytování Penzion Roko

Penzion Roko zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rokytnice nad Jizerou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Roko

Penzion Roko recenze na ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Reference na ubytování Penzion Roko

Nabízí Penzion Roko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Roko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Roko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Roko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Roko

Adresa a kontakt na Penzion Roko
Studenov 214
51244 Rokytnice nad Jizerou


ev.č.14607 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Roko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Roko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Roko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rokytnice-nad-jizerou/penzion-roko">Penzion Roko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Roko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě