Pension U Hlavičků Janov nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension U Hlavičků

Janov nad Nisou 1188E, Janov nad Nisou
penziony a ubytování Janov nad Nisou
Foto Pension U Hlavičků
Pension U Hlavičků si rezervujte online

Rodinný pension U Hlavičků na Malém Semerinku se nachází v Jizerských horách na konci obce Janov nad Nisou- Malý Semerink / 800m od skiareálu Severák – Hrabětice /.

Pension je umístěný pod lesem cca 50 m od hlavní silnice směrem na Hrabětice.

Domácím zvířatům vstup povolen, penzion je nekuřácký a nachází se u něj otevřené parkoviště.

K dispozici je též samostatný salonek pro 15 osob. Parkování je možné přímo u objektu a k dispozici je lyžárna a úschovna kol.

Pokoje v penzionu

V Pensionu U Hlavičků na Malém Semerinku si naši hosté mohou vybrat ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita pensionu je 26 lůžek v 9 pokojích.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension U Hlavičků stravování

V rámci polopenze podáváme snídaně formou švédského stolu a večeře připravované dle starých českých receptur. Svůj odpočinek si můžete zpříjemnit posezením restauraci, která je určena pouze pro naše hosty. Zde Vám nabídneme široký sortiment nápojů včetně čepovaného piva. Televize je umístěna v restauraci.

Popis okolí penzionu, Janov nad Nisou a Jizerské hory

V blízkosti našeho pensionu je lyžařský areál Severák - Hrabětice, který nabízí denní a noční lyžování, snowpark, lyžařskou školu, zázemí pro nezbytný servis a nástup na Jizerskou magistrálu s množstvím upravených běžeckých tratí vhodných, jak pro začátečníky, tak i náročnější milovníky bílé stopy.

Řekne se Janov nad Nisou, Jizerské hory, ale kde Pension U Hlavičků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension U Hlavičků na Malém Semerinku Janov nad Nisou 1188E Janov nad Nisou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusového nádraží 7 km Autobusové zastávky 500 m Vlakového nádraží 3 km

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension U Hlavičků Janov nad Nisou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension U Hlavičků poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension U Hlavičků nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Pension U Hlavičků

Pension U Hlavičků recenze na ubytování v Janově nad Nisou

Reference na ubytování Pension U Hlavičků

Nabízí Pension U Hlavičků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension U Hlavičků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension U Hlavičků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension U Hlavičků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14689 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension U Hlavičků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension U Hlavičků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension U Hlavičků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janov-nad-nisou/pension-u-hlavicku">Pension U Hlavičků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension U Hlavičků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě