Pension Hubert Ferdinandov Hejnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Hubert Ferdinandov

Ferdinandov 24, Hejnice
penziony a ubytování Hejnice
Foto Pension Hubert Ferdinandov
Pension Hubert Ferdinandov si rezervujte online

Pension Hubert se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, mezi obcemi Raspenava a Hejnice. Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro individuální turisty, ale svou nabídkou osloví i menší skupiny nebo firemní klienty.

Zaručujeme Vám pohodu a klid, nevšední zážitky, odreagování a nebývalou duševní i fyzickou relaxaci, pohled na čarokrásnou přírodu, ochotný a obětavý personál se snahou vyhovět všem Vašim přáním a požadavkům.

Pořádání svatebních hostin, promočních oslav, soukromých párty. Nabízíme možnost svatebních obřadů s oddávajícím přímo u nás v zahradě nebo u našeho nevšedního rybníčku. Firemní akce pro zábavu a stmelování kolektivu či odborná školení pro profesní růst manažerů či ostatních zaměstnanců společnosti.

Pension Hubert nabízí v zimě sjezdové lyžování, běžky v létě cykloturistika, pěší turistika, památky možnost koupání v soukromém přírodním koupališti saunu v prostorách penzionu hřiště na míčové hry v areálu pensionu zapůjčení sportovního náčiní – na ping-pong, badminton, fotbal… kulečník – je součástí vybavení objektu zahradní grilování – barbecue party romantické večery a posezení u táborového ohně prostory pro svatební hostiny a pořádání vzdělávacích seminářů. po dohodě dopravu do penzionu i z penzionu na místo určení

Pokoje v penzionu

Hosté se v Pensionu mohou ubytovat v komfortních dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje se nachází ve dvou budovách, které vytvářejí spolu se zahradou uzavřený areál na který navazuje přírodní koupaliště. Kapacita ubytování je: 11 dvoulůžkových pokojů 3 třílůžkové pokoje 3 čtyřlůžkové pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Hubert Ferdinandov stravování

Dle svého zájmu či přání si k pobytu mohou hosté objednat polopenzi nebo pouze ubytování se snídaní. Vegetariánská a bezlepková kuchyně není vyjímkou! Sšnídaně (formou bufetu), večeře (pro naše hosty jednotné menu domácí kuchyně). Polopenze (není pomínkou) Době snídaní, obědů a večeří je v restauraci zakázáno kouřit!

Řekne se Hejnice, Jizerské hory, ale kde Pension Hubert Ferdinandov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Hubert Hejnice-Ferdinandov 24 Hejnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension Hubert Ferdinandov

Pension Hubert Ferdinandov recenze na ubytování v Hejnicích

Reference na ubytování Pension Hubert Ferdinandov

Nabízí Pension Hubert Ferdinandov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Hubert Ferdinandov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Hubert Ferdinandov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Hubert Ferdinandov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12232 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Hubert Ferdinandov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Hubert Ferdinandov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Hubert Ferdinandov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hejnice/pension-hubert-ferdinandov">Pension Hubert Ferdinandov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Hubert Ferdinandov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Tones
  Penzion Tones Zveme Vás do nově otevřeného rodinného apartmánového domu Tones, který se nachází v horské oblasti Hrubého Jeseniku…
  penziony Podlesí, ubytování od 1500 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Pension Eden
  Pension Eden Pension EDEN se nachází v klidné části obce Harrachov – Nový Svět, nedaleko Anenského údolí. Pension…
  penziony Harrachov, ubytování od 490 Kč
 • Penzion v Jízdarně
  Penzion v Jízdarně Penzion v Jízdarně se nachází v klidném prostředí městské části Lazce, jen malý kousek od historického centra města…
  penziony Olomouc, ubytování od 1290 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě