Penzion Retro Doubravice nad Svitavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Retro

Dolní 133, Doubravice nad Svitavou
penziony a ubytování Doubravice nad Svitavou
Foto Penzion Retro
Penzion Retro si rezervujte online

Penzion Retro se nachází v Doubravici nad Svitavou v krásné krajině poblíž proslulých Sloupsko-šošůvských jeskyní se známou a legendární propastí Macocha.

Pokoje v penzionu

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje se standardním vybavením a sociálním zařízením.

Děti do 10ti let se dvěma platícími osobami zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Retro stravování

Penzion Retro v Blansku nabízí stravování v restauraci, kde si vychutnáte českou i mezinárodní kuchyni. Nebo můžete jen tak posedět s přáteli u láhvinky dobrého vínka či nějakého dobrého drinku. Šéfkuchařka restaurace dříve vařila v podniku oceněném dvěma hvězdami v pořadu Ano, Šéfe! , a podle Pohlreichových kulinářských receptur teď připravuje jídla v penzionu Retro.

Popis okolí penzionu, Doubravice nad Svitavou a Moravský kras a Brněnsko

V blízkém okolí penzionu najdete majestátní Sloupsko-šošůvské jeskyně s propastí Macocha. Dále stojí za zhlédnutí renesanční zámek v Rájci-Jestřebí postavený ve stylu Ludvíka XVI. Ojedinělá je i pštrosí farma, která se nachazí přímo v našem městečku.

V okolí penzionu Retro naleznete bohaté sportovní vyžití (turistika, rybaření, sport, poznávání památek) a na své si přijdou i milovníci kulturních akcí, stačí když navštíví nedaleké město Blansko či Brno.

Řekne se Doubravice nad Svitavou, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Retro hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Retro Dolní 133 Doubravice nad Svitavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Penzion retro nabízí zajištění kompletního servisu pro firemní akce, včetně zajištění flipchartu, přenosného plátna a dalších doplňků, které jsou potřeba.


Fotogalerie ubytování Penzion Retro

Penzion Retro recenze na ubytování v Doubravici nad Svitavou

Reference na ubytování Penzion Retro

Nabízí Penzion Retro kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Retro na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Retro můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Retro z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14730 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Retro a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Retro nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Retro je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-doubravice-nad-svitavou/penzion-retro">Penzion Retro je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Retro je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě