Penzion Karst Blansko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Karst

Chelčického 825/1, Blansko
penziony a ubytování Blansko
Foto Penzion Karst
Penzion Karst si rezervujte online

Rodinný penzion se nachází v klidné části města Blansko, které je vstupní bránou do Národní přírodní rezervace Moravský kras. Světoznámá propast Macocha a Punkevní jeskyně jsou vzdáleny od penzionu pouhých 5km, do jihomoravské metropole Brno je to 30km. 10 minut pěší chůze od nás je vyhlášená restaurace U Golema, pizzerie, dva supermarkety i centrum města.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Blansko, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Karst hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension KARST Blansko Chelčického 825/1 Blansko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 5000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Karst Blansko Vám nabízí při pobytu následující služby: bezbariérový přístup, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, zacvičit si aerobik, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Karst poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, turistiku.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni, solárium.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Karst

  • Stravování: jen snídaně
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje
  • Check in: 14:00
  • Check out: 10:00

Fotogalerie ubytování Penzion Karst

Penzion Karst recenze na ubytování v Blansku

Reference na ubytování Penzion Karst

Nabízí Penzion Karst kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Karst na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Karst můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Karst z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13721 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Karst a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Karst nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Karst je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-blansko/penzion-karst">Penzion Karst je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Karst je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 607 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.