Penzion Macocha Blansko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Macocha

Foto Penzion Macocha
Penzion Macocha si rezervujte online

Penzion se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Kolem něj se rozprostírá malebné Punkevní údolí, kde ponorná říčka Punkva vytváří Jakubovo jezero a dodává mu romantický nádech.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Blansko, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Macocha hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion MACOCHA Blansko Skalní Mlýn 54 Blansko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 10 m Autobusové nádraží: 4000 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží: 4000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Macocha Blansko Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, zacvičit si aerobik, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Macocha poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, turistiku.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, jízda na koni, solárium.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Macocha

  • Stravování: jen snídaně
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje
  • Check in: 14:00
  • Check out: 10:00

Fotogalerie ubytování Penzion Macocha

Penzion Macocha recenze na ubytování v Blansku

Reference na ubytování Penzion Macocha

Nabízí Penzion Macocha kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Macocha na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Macocha můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Macocha z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13725 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Macocha a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Macocha nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Macocha je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-blansko/penzion-macocha">Penzion Macocha je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Macocha je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 84 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.