Penzion Pomeranch U Rybníku Ruprechtov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pomeranch U Rybníku

Ruprechtov 245, Ruprechtov
penziony a ubytování Ruprechtov
Foto Penzion Pomeranch U Rybníku

V srdci MORAVSKÉHO KRASU, nedaleko propasti Macocha, Vám nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčením dětské postýlky.

Pro celodenní stravování můžete využít naši restauraci s bohatou českou i zahraniční kuchyní. Všechny vnitřní prostory včetně restaurace jsou nekuřácké a v pokojích je přísný zákaz kouření. K restauraci je přilehlá venkovní zastřešená terasa. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je lednice, televize a WIFI zdarma. V těsném sousedství najdete přírodní koupaliště, možnost pěší i cykloturistiky a houbaření. V zimě také tratě pro běžkaře a bruslení na zamrzlém rybníce. V areálu je k dispozici otevřené ohniště, gril, dětské hřiště se skluzavkou, průlezkami, pískovištěm a trampolínou. Také stůl na stolní tenis a různé deskové hry. V obci Ruprechtov stojí za prohlídku došková chaloupka s egionálním muzeem a větrný mlýn s evropskou raritou HALLADAYOVOU TURBÍNOU. Nedaleká víska Senetářov Vám nabízí muzeum knoflíkářství a perleťářství v místní doškové halupě. Městys Jedovnice Vám nabídne jezero, na kterém probíhají závody motorových člunů. Pro návštěvu ZOO s DINOPARKEM nebo AQUAPARKU zvolte okresní město Vyškov vzdálené 15 km od nás. Po cestě potkáte rozhlednu CHOCHOLÍK v Drnovicích. K celodennímu výletu lákají jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Punkevní jeskyně s propastí Macocha a projížďkou na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. Poblíž naleznete také Rudické propadání a větrný mlýn.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchový kout, TV, lednici a WIFI připojení zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Pomeranch U Rybníku stravování

Česká i internacionální kuchyně, ryby, saláty.

Restaurace od 1. 10. - 30. 4. 2013

po - zavřeno

ut - čt 11 - 17hod

pá - so 11 - 22

ne 11 - 20

Popis okolí penzionu, Ruprechtov a Moravský kras a Brněnsko

Malebné údolí u rybníku na okraji lesa cca 500 m od vesnice.

Řekne se Ruprechtov, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Pomeranch U Rybníku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU Ruprechtov 245 Ruprechtov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem až na místo, autobusem do vesnice a po té cca 200 m pěšky, vlakem do Vyškova nebo Blanska a odtud autobusem, letadlem do Brna nebo Ostravy a odtud vlakem nebo autobusem.


Ceník ubytování Penzion Pomeranch U Rybníku

Ubytování Ruprechtov
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Pomeranch U Rybníku

Penzion Pomeranch U Rybníku recenze na ubytování Ruprechtov

Reference na ubytování Penzion Pomeranch U Rybníku

Nabízí Penzion Pomeranch U Rybníku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pomeranch U Rybníku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pomeranch U Rybníku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pomeranch U Rybníku z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Pomeranch U Rybníku

Adresa a kontakt na Penzion Pomeranch U Rybníku
Ruprechtov 245
68304 Ruprechtov


ev.č.14916 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Moravský kras

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pomeranch U Rybníku a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pomeranch U Rybníku nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pomeranch U Rybníku je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ruprechtov/penzion-pomeranch-u-rybniku">Penzion Pomeranch U Rybníku je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pomeranch U Rybníku je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 452 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.