Levné ubytování s bazénem Jedovnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Levné ubytování s bazénem Jedovnice

Palackého 282, Jedovnice
penziony a ubytování Jedovnice
Foto Levné ubytování s bazénem Jedovnice
Levné ubytování s bazénem Jedovnice si rezervujte online

Penzion "Levné ubytování Jedovnice" se nachází v krásné přírodě Moravského krasu. Penzion má ideální polohu v centru městečka Jedovnice. a je v provozu po celý rok.

Penzion "Levné ubytování Jedovnice" má ideální polohu v centru městečka Jedovnice a je v provozu po celý rok. Penzion se nachází v přímé blízkosti náměstí a rybníka Olšovce. V přízemí penzionu je vybudovaný bazén s teplou mořskou vodou-1hodina v relaxačním bazénu je ZDARMA.
Hosté si mohou vybrat z ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích, každý s vlastní koupelnou a WC. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením.
Parkování je hostům umožněno za poplatek přímo v uzavřeném areálu penzionu. Objekt je pokryt Wi-Fi signálem. V případě hezkého počasí je možnost posezení u grilu na zahrádce, kde se nachází i dětský koutek s pískovištěm ahoupačkou. Zvláště rodiny s dětmi jistě ocení, že velké dětské hřiště se nachází pouhých 100 metrů od penzionu.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí nekuřácké dvou až pětilůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí, stolem se židlemi, šatní skříní a kompletními potřebami pro stolování (talíře, příbory, sklenice).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Levné ubytování s bazénem Jedovnice stravování

V penzionu je možné vlastní vaření ve dvou vybavených kuchyňkách. V blízkosti penzionu se nachází řada restaurací s velkým výběrem jídel. Hosté mají možnost zakoupení polopenze i plné penze v restauraci Barachov.
V blízkosti penzionu se nachází samoobsluha potravin, která má otevřeno i o víkendu.
V případě hezkého počasí je připraven venkovní gril na dřevěné uhlí, který je ideální k přípravě steaků, které si hosté mohou vychutnat v zahradním altánu.

Popis okolí penzionu, Jedovnice a Moravský kras a Brněnsko

K městečku Jedovnice neodlučitelně patří rybník Olšovec, který nabízí nejen koupání, ale třeba i sportovní rybolov. K zapůjčení jsou zde loďky a šlapadla. Penzion se nachází v jeho těsné blízkosti. Téměř přímo vedle penzionu se nachází fotbalové hřiště a tenisové kurty s rychlým občerstvením. Jedovnice mají výhodnou polohu pro každého návštěvníka Moravského krasu.
V blízkosti jsou všechny jeskyně CHKO Moravský kras, tj. Punkevní jeskyně a propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Sloupsko-šošůvské jeskyně, jeskyně Výpustek a Amatérská jeskyně (jediná nepřístupná).

Řekne se Jedovnice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Levné ubytování s bazénem Jedovnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Levné ubytování s bazénem Jedovnice Palackého 282 Jedovnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté za poplatek parkovat přímo v areálu objektu. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti penzionu (100 m).

Doplňující informace

Pro ubytované hosty je celoročně k dispozici bazén s teplou mořskou vodou (9×4 metry). Ve vodě je rozpuštěná sůl z Jaderského moře (Chorvatska). Výhodou slané vody, oproti běžným krytým bazénům, je, že neobsahuje chlór (chemický prvek CL). Proto Vám nehrozí žádné alergické reakce. Pobyt v bazénu s mořskou vodou působí blahodárně a posílí vaše fyzické i duševní zdraví.
Bazén je zcela privátní a užijete si ho v naprostém soukromí. Ubytovaní hosté mají hodinu v bazénu zdarma.


Fotogalerie ubytování Levné ubytování s bazénem Jedovnice

Levné ubytování s bazénem Jedovnice recenze na ubytování v Jedovnici

Reference na ubytování Levné ubytování s bazénem Jedovnice

Nabízí Levné ubytování s bazénem Jedovnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Levné ubytování s bazénem Jedovnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Levné ubytování s bazénem Jedovnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Levné ubytování s bazénem Jedovnice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15143 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Levné ubytování s bazénem Jedovnice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Levné ubytování s bazénem Jedovnice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Levné ubytování s bazénem Jedovnice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jedovnice/levne-ubytovani-s-bazenem-jedovnice">Levné ubytování s bazénem Jedovnice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Levné ubytování s bazénem Jedovnice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 270 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.