Penzion v Židovské čtvrti Boskovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion v Židovské čtvrti

Plačkova 43, Boskovice
penziony a ubytování Boskovice
Foto Penzion v Židovské čtvrti

Penzion v Židovské čtvrti se nachází v krásném prostředí židovského města, v blízkosti boskovického hradu a zámku. Penzion nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích (jeden s balkonem) a čtyřech třílůžkových pokojích (jeden s balkonem). Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení.

Penzion v Židovské čtvrti se nachází v krásném prostředí židovského města, v blízkosti boskovického hradu a zámku. Je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené, jelikož za přijatelnou cenu nabízí ubytování přímo v centru města, kde návštěvník může využít příjemné prostředí restaurací, kaváren, obchodů, navštívit muzeum, divadlo, kino, letní kino, galerii, ...

Příjemné posezení zajištěno v hostinci U Rudyho v sousedním domě s možností celodenního stravování nebo polopenze. Stylová hospůdka U Rudyho v židovské čtvrti v Boskovicích s domácí atmosférou rodinného podniku s výbornou tradiční českou a moravskou kuchyní. V jídelníčku najdete klasická česká jídla a nezapomínáme ani na ty, co nejedí maso. U Rudyho Vám zajistíme oslavy narozenin, firemní večírky, svatby, maturitní večírky, víkendové a sezónní kulinářské akce.

Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích (jeden s balkonem) a čtyřech třílůžkových pokojích (jeden s balkonem). Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení. Jeden pokoj je bezbariérový. Hostům penzionu je k dispozici společenská místnost s televizí a malým kuchyňským koutem (mikrovlná trouba, varná konvice), venkovní posezení za penzionem, místnost na úschovu kol. Parkování je zajištěné.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích (jeden s balkonem) a čtyřech třílůžkových pokojích (jeden s balkonem). Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion v Židovské čtvrti stravování

Stylová hospůdka v židovské čtvrti v Boskovicích s domácí atmosférou rodinného podniku s výbornou tradiční českou a moravskou kuchyní. V jídelníčku najdete klasická česká jídla a nezapomínáme ani na ty, co nejedí maso. Pořádáme oslavy narozenin, firemní večírky, svatby, maturitní večírky, víkendové a sezónní kulinářské akce.

Popis okolí penzionu, Boskovice a Moravský kras a Brněnsko

Pokud se od nás půjdete projít, máte možnost zavítat do několika památkových míst, jako je například boskovické muzeum, boskovický zámek, židovský hřbitov, synagoga Maior a další a další. Nebo naopak zavítat z Vašeho výletu přímo k nám. Westernové městečko s Lanovým centrem najdete ve vzdálenosti cca 2 km. Golfové hřiště Kořenec a pískovcovou jeskyni blanických rytířů najdete 15 km od hotelu. Brno je vzdálené 40 km a do lyžařského areálu Olešnice dojedete za 20 minut. Během 10 minut dojdete ke krytému bazénu s lázněmi.

Řekne se Boskovice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion v Židovské čtvrti hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion v Židovské čtvrti Plačkova 43 Boskovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion se nachází v samém centru Boskovic, v Židovské čtvrti. Autobusové a vlakové nádraží je cca 600 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion v Židovské čtvrti

Ubytování Boskovice
od 450 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion v Židovské čtvrti

Penzion v Židovské čtvrti recenze na ubytování v Boskovicích

Reference na ubytování Penzion v Židovské čtvrti

Nabízí Penzion v Židovské čtvrti kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion v Židovské čtvrti na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion v Židovské čtvrti můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion v Židovské čtvrti z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion v Židovské čtvrti

Adresa a kontakt na Penzion v Židovské čtvrti
Plačkova 43
68001 Boskovice


ev.č.14953 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Moravský kras

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion v Židovské čtvrti a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion v Židovské čtvrti nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion v Židovské čtvrti je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-boskovice/penzion-v-zidovske-ctvrti">Penzion v Židovské čtvrti je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion v Židovské čtvrti je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 143 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.