Zámecký penzion Kopeček Rájec-Jestřebí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Zámecký penzion Kopeček

Blanenská 82, Rájec-Jestřebí
penziony a ubytování Rájec-Jestřebí
Foto Zámecký penzion Kopeček

Penzion Kopeček se nachází pod zámeckým parkem v klidném městečku Rájec-Jestřebí, které je součástí chraněné krajinné oblasti MORAVSKÝ KRAS. Součástí penzionu je nekuřácká restaurace, bar, salonky, letní zahrádka a stylová pivnice.

Pro hosty je v penzionu Kopeček připraveno příjemné ubytování v osmi kompletně zařízených, originálně řešených pokojích, včetně dvou bílých apartmánů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení v nejvyšší značkové kvalitě, LCD televizory + SAT, hotelovou kosmetika Vittore de Conti zdarma a vyšší kategorie mají balkony s letním posezením. Všechny pokoje byly v červnu 2011 kompletně zrenovovány a zmodernizovány!

Pokoje v penzionu

NOVÉ stylové pokoje s vlastní luxusní koupelnou. Dále na pokojích LCD televizor + SAT, minibar, osuška, ručník, zdarma hotelová kosmetika Vittore de Conti - mýdlo, sprchový gel, šampon, fén, wi-fi připojení zdarma

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Zámecký penzion Kopeček stravování

„Zámecká“ restaurace vám nabízí příjemné prostředí pro dobrý oběd či večeři se svými blízkými, přáteli nebo obchodními partnery. Pořádáme pravidelné KULINÁŘSKÉ AKCE. URUGUAYSKÉ STEAKY - TO NEJLEPŠÍ ZE STEAKŮ 2011 23. - 28. září DARY NAŠICH LESŮ - ZVĚŘINOVÉ HODY 2011 26. - 30. října

Popis okolí penzionu, Rájec-Jestřebí a Moravský kras a Brněnsko

V okolí Penzionu Kopeček máte možnost navštít propast Macochu, Punkevní jeskyně. , Sloupsko-šošůvské jeskyně. Snadno dostupné je i Brno, Blansko, Boskovice i Lysice.

Řekne se Rájec-Jestřebí, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Zámecký penzion Kopeček hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámecký penzion Kopeček Blanenská 82 Rájec-Jestřebí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Z Blanska 8 min. autem směr Boskovice. Z Brna 25 min. autem směr Svitavy.

Stručný seznam služeb při ubytování

Zámecký penzion Kopeček Rájec-Jestřebí Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 16 osob, informační služba, pokojová služba, bezbariérový přístup, parkoviště 3 m od penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od penzionu, zahrát bowling 100 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 5000 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 9000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Zámecký penzion Kopeček poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Zámecký penzion Kopeček nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření.


Ceník ubytování Zámecký penzion Kopeček

Zámecký penzion Kopeček zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rájec-Jestřebí.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Zámecký penzion Kopeček

Zámecký penzion Kopeček recenze na ubytování v Rájci-Jestřebí

Reference na ubytování Zámecký penzion Kopeček

Nabízí Zámecký penzion Kopeček kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámecký penzion Kopeček na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Zámecký penzion Kopeček můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámecký penzion Kopeček z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Zámecký penzion Kopeček

Adresa a kontakt na Zámecký penzion Kopeček
Blanenská 82
67902 Rájec-Jestřebí


ev.č.14602 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Zámecký penzion Kopeček a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Zámecký penzion Kopeček nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Zámecký penzion Kopeček je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rajec-jestrebi/zamecky-penzion-kopecek">Zámecký penzion Kopeček je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Zámecký penzion Kopeček je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 276 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.