Penzion Hubertus Doubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hubertus

Doubice 163 , Doubice
penziony a ubytování Doubice
Foto Penzion Hubertus
Penzion Hubertus si rezervujte online

Penzion Hubertus se nachází v malebné vesničce Doubice v Severních čechách. Doubice leží v úpatí Šluknovského výběžku a zároveň na rozhraní CHKO Lužické hory a CHKO Labské pískovce a nabízí ubytování v patnácti 2-4 lůžkových útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Hubertus se nachází v malebné vesničce Doubice v Severních čechách. Doubice leží v úpatí Šluknovského výběžku a zároveň na rozhraní CHKO Lužické hory a CHKO Labské pískovce a nabízí ubytování ve patnácti 2-4 lůžkových útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením.

K dispozici je společenská místnost, kde je možné pořádat školení, zábavné akce apod. Příjemná restaurace, která je součástí objektu, nabízí stravování formou penze, polopenze.

Pro naše hosty je zde také připaven venkovní bazén, ohniště, houpačky, kolotoč, stolní tenis... . . K posezení zveme i na venkovní zahrádce a v altánku s grilem.

V našem pensionu máme připojení Wifi free

Pokoje v penzionu

Celá kapacita penzionu je 40 lůžek.

4 čtyřlůžkové pokoje 4 třílůžkové pokoje 7 dvoulůžkových pokojů

Ve všech pokojích je možnost přistýlek.

Každý pokoj má vlastní soc. zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hubertus stravování

Možnost plné penze, polopenze ale i vlastního vaření v malé společné kuchyňce.

Popis okolí penzionu, Doubice a Děčínsko a Lužické hory

Doubice je nejmenší samostatná obec v Českém Švýcarsku, leží v nadmořské výšce okolo 400m. Obec je rozprostřena na dně a po stranách údolí, které je ze všech stran obklopeno lesy.

Nenarušenost lesního masivu, kvalita klimatu a podpovrchových vod spolu s amfiteátrem skalních stěn, jeskyní, kaňonů a jezer byly důvodem vyhlášení NP - Saské Švýcarsko - České Švýcarsko.

V okolí Doubice je možné podnikat mnoho pěších, cyklistických a v zimě třeba i běžkařských výletů do přilehlého okolí.

Řekne se Doubice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Hubertus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Hubertus Doubice 163 Doubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Hubertus

Penzion Hubertus recenze na ubytování v Doubicích

Reference na ubytování Penzion Hubertus

Nabízí Penzion Hubertus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hubertus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hubertus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hubertus z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15321 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hubertus a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hubertus nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hubertus je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-doubice/penzion-hubertus">Penzion Hubertus je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hubertus je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Lilie
  Penzion Lilie Penzion se nachází v patře rodinného domu v klidné části města Litomyšl nedaleko centra. Provoz celoroční, provozní…
  penziony Litomyšl, ubytování od 600 Kč
 • Penzion André
  Penzion André Ubytování na okraji centra Valtic, přímo pod zámkem Ubytování André***+ se nachází přímo v centrum Valtic pod zámkem. Ubytování…
  penziony Valtice, ubytování od 1500 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Penzion U Heligonky Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě