Penzion Kamzík Kunratice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kamzík

Studený 35, Kunratice
penziony a ubytování Kunratice
Foto Penzion Kamzík
Penzion Kamzík si rezervujte online

Penzion leží na úpatí hory Studenec (736 m) v obci Studený. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti jsou též sklářská města Nový Bor, Kamenický Šenov.

Penzion Kamzík nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV. Možnost přistýlek. V objektu je restaurace. Dále je možné grilovat kuřata či selata.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Kunratice a Děčínsko a Lužické hory

Pro sportovní využití jsou k dispozici tenisové kurty, venkovní bazén, stolní tenis. Možnost zapůjčení kol. V obci jsou zachovalé ukázky lidové architektury z minulého století. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. Dobré podmínky pro bežkaře. Nejbližší vlek 10km s půjčovnou lyží a lyžařskou školou. Zvláštní pozornost si zaslouží sklářská města Nový Bor a Kamenický Šenov, která se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Poblíž penzionu vede mezinárodní turistická cesta Eisenach-Budapešť. Možnost jízdy na koni. Pro pasivní zábavu je zde TV, SAT, video, hrací automaty a biliard.

Řekne se Kunratice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Kamzík hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kamzík Studený 35 Kunratice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V areálu je vlastní parkoviště a garáže. Dětskou postýlku je možné zapůjčit zdarma. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 6 - čtyřlůžkový pokoj 10 - třílůžkový pokoj 15 - dvoulůžkový pokoj 4 - jednolůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Kamzík Kunratice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, rezervace letenek, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, procvičit horolezectví, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Kamzík poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Kamzík nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Kamzík

Penzion Kamzík recenze na ubytování v Kunraticích

Reference na ubytování Penzion Kamzík

Nabízí Penzion Kamzík kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kamzík na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kamzík můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kamzík z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11988 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kamzík a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kamzík nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kamzík je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kunratice/penzion-kamzik">Penzion Kamzík je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kamzík je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě