Pension Čítkův mlýn Šluknov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Čítkův mlýn

Kunratice 1, Šluknov
penziony a ubytování Šluknov
Foto Pension Čítkův mlýn

Pension Čitkův mlýn se nachází na samotě ve Šluknovském výběžku 2km od Šluknova a 5km od hranic z Německem v nádherné klidné krajině severních Čech, poskytuje ideální podmínky ke strávení dovolené v malebné přírodě.

Hostům nabízíme příjemné ubytování v útulných pokojích a také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí, které je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. K dispozici je i školící místnost, která má kapacitu až 18 osob. Ve dvoře mlýna se nachází velký zastřešený altán pro cca 28 osob, který je vhodný nejen k posezení za nepříznivého počasí, ale rovněž k pořádání různých kulturních a soukromých akcí jako jsou svatby, různé oslavy, grilování, a podobně. Uvnitř areálu mlýna je dostatek místa pro parkování hostů, které je kompletně hlídáno kamerovým systémem.

Celý objekt je nekuřácký a nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma – wi-fi.

Pokoje v penzionu

Celková kapacita ubytování je 28 lůžek + 11 přistýlek Penzion nabízí dvou a čtyř lůžkové pokoje s přistýlkami, vybaveny vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou, včetně televize na pokoji. 1× VIP pokoj, 4 lůžka, koupelna s vanou, vybaven vlastními krbovými kamny 1× apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi

Pokoje jsou vybaveny telefony, volání možné v rámci vnitřní sítě mezi jednotlivými pokoji a na recepci.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Čítkův mlýn stravování

Restaurace slouží pouze pro ubytované hosty. K ubytování nabízíme snídaně, obědy, večeře. Nabídka výběru jídel po domluvě s obsluhujícím personálem.

Řekne se Šluknov, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Pension Čítkův mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Čítkův mlýn Kunratice 1 (Křečanská, Šluknov) Šluknov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Čítkův mlýn

Pension Čítkův mlýn zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Šluknov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Čítkův mlýn

Pension Čítkův mlýn recenze na ubytování v Šluknově

Reference na ubytování Pension Čítkův mlýn

Nabízí Pension Čítkův mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Čítkův mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Čítkův mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Čítkův mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Čítkův mlýn

Adresa a kontakt na Pension Čítkův mlýn
Kunratice 1
40747 Šluknov


ev.č.15090 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Čítkův mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Čítkův mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Čítkův mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sluknov/pension-citkuv-mlyn">Pension Čítkův mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Čítkův mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě