Penzion Relax Rybniště

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Relax Rybniště

Rybniště 186, Rybniště
penziony a ubytování Rybniště
Foto Penzion Relax Rybniště
Penzion Relax Rybniště si rezervujte online

Penzion RELAX (dříve Malý Semerink) byl kdysi proslaveným letoviskem, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2km severovýchodně od Horní Chřibské mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami.

První budova slouží k ubytování, nachází se zde také sauna, ve druhé budově se nachází zázemí jídelny, restaurace s možností wifi připojení, školící místnost s kapacitou 40 osob, a herna. Na venkovní ploše je zřízeno dětské hřiště, víceúčelové hřiště (nohejbal, volejbal, tenis) s umělým povrchem, odstavná plocha na parkování vozidel a také plocha na grilování. Pobyt s domácím zvířetem: je možný.

Celková ubytovací kapacita objektu je 59 míst, z toho 11 dvoulůžkových, 7 třílůžkových a 4 pokoje čtyřlůžkové. Přistýlka je možná. Umístění je vhodné pro školy v přírodě, letní tábory a ozdravné pobyty. Krásné a klidné místo pro uklidňující RELAX.

Pokoje v penzionu

Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje vybavené sociálním zařízením. K dispozici: 11 pokojů dvoulůžkových, 7 pokojů třílůžkových, 4 pokoje čtyřlůžkové. Samozřejmostí areálu je restaurace, jídelna, konferenční místnost s kapacitou 40 osob, s WiFi připojením, společenská místnost pro 30 osob, sauna, dětský koutek, vlastní uzavřené parkoviště, multifunkční hřiště s umělým povrchem, ruský kuželník.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Rybniště a České Švýcarsko

Lyžování – asi 2km od Penzionu RELAX je lyžařský vlek s umělým zasněžováním (Horní Podluží), další vlek se nachází na Jedlové hoře (5km), k dispozici je půjčovna lyží a snowboardů a také lyžařská škola.

Turistika – Penzion RELAX se nachází mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami na turistické stezce, kde je možno podniknout mnoho krásných výletů po okolí, ale i na cyklostezce. V zimě je možné využívat turistické stezky jako stezky pro běžkaře. TIPY NA VÝLETY: Hrad Tolštejn, Jedlová Hora, Studenec, Mariina Vyhlídka, Tokáň, Vlčí Hora, Dymník a další krásné možnosti výletů po okolí jak v regionu Tolštejnského panství, tak regionu národního parku Českosaské Švýcarsko. Penzion RELAX se také přihlásil do členství Tolštejnského panství, kde se můžete zůčastnit hry Vandrování po Tolštejnském panství.

Plavecký areál – V 5km vzdáleném Rumburku je krytá plavecká hala,

Muzeum – Rumburské muzeum bylo založeno Humboldtovým spolkem 15. 5. 1902. Původně sídlilo v budově odborné textilní školy (dnešní zdravotnické). Roku 1929 byla textilní škola přesunuta do Varnsdorfu a do její budovy přesídlil městský úřad a okresní hejtmanství. O své místnosti muzeum přišlo okupací. Sbírky byly rozptýleny v několika budovách. Po 2. svět. válce muzeum získalo 1. patro Försterovy továrny na zpracování tkanin, založené roku 1847. Cca 6km leží město Varnsdorf – má Městské divadlo, v jehož prostorách se nachází Galerie D.

Rybaření – v obci Rybniště je krásný, malebný rybníček o rozloze 4ha, bohatě zásobený rybami, kde po zakoupení rybářského lístku můžete rybařit.

Pro sportovně založené klienty nabízíme multifunkční hřiště s umělou plochou pro sporty: tenis, volejbal, nohejbal, minifotbal

Řekne se Rybniště, České Švýcarsko, ale kde Penzion Relax Rybniště hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion RELAX Rybniště 186 Rybniště. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Odpočinek, relaxace, Klimatické lázně, Sauna, Celoroční turistika, Firemní akce (vzdělávání, konference), komplexní cateringové služby i mimo areál penzionu. Svatební hostiny. Pro skupinové pobyty zvýhodněné podmínky.


Ceník ubytování Penzion Relax Rybniště

Penzion Relax Rybniště zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rybniště.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Relax Rybniště

Penzion Relax Rybniště recenze na ubytování v Rybništi

Reference na ubytování Penzion Relax Rybniště

Nabízí Penzion Relax Rybniště kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Relax Rybniště na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Relax Rybniště můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Relax Rybniště z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12034 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Relax Rybniště a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Relax Rybniště nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Relax Rybniště je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rybniste/penzion-relax-rybniste">Penzion Relax Rybniště je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Relax Rybniště je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě