Penzion Laura Chřibská

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Laura

Krásné Pole 8, Chřibská
penziony a ubytování Chřibská
Foto Penzion Laura
Penzion Laura si rezervujte online

Penzion je rodinného typu a je situován v historické budově z roku 1650 Nachází se v v národním parku České Švýcarsko v obci Chřibská. Obec těsně sousedí s novým národním parkem Česko-Saské-Švýcarsko a chráněnou krajinou oblastí Lužické hory. Ubytování je v apartmánech s vlastním vchodem a stylovým vybavením. Apartmány mají kapacitu 2-5 osob a jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou, koupelnou a WC a Wifi.

Penzion je rodinného typu a nachází se v chráněné krajinné oblasti Lužické hory v obci Chřibská. Obec těsně sousedí s novým národním parkem Česko-Saské-Švýcarsko. Ubytování je v apartmánech s vlastním vchodem a stylovým vybavením. Apartmány mají kapacitu 2-5 osob a jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou, koupelnou a WC. Zahrada s posezením, pískovištěm, houpačkou, trampolínou a grilem je k dispozici. Pobyt možný s domácími zvířaty. Parkování je bezplatně na vlastním parkovišti.

Budova penzionu pochází z předminulého století a byla postavena hrabětem Kinským. V budově žil nadlesní, který spravoval okolní lesy.

V domě žil v letech 1722 -1724 významný hudební skladatel Christoph Willibald Gluck.

Penzion je situován na klidném místě u vedlejší příjezdové komunikace, která spojuje Kytlice a Krásné pole s obcí Chřibská.

Oblast je vyhledávaná především pro houbaření, nenáročnou turistiku a cykloturistiku, jak v Lužických horách, tak i v Českém Švýcarsku. V okolních lesích se nachází velké množství divoké zvěře a raritou je největší stádo kamzíků.

Pokoje v penzionu

Ubytování v 4 stylových apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Kapacita apartmánu je od 1 až do 4 lůžek. Tři apartmány mají vlastní vchod do zahrady.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Laura stravování

Snídaně

Popis okolí penzionu, Chřibská a České Švýcarsko

Řekne se Chřibská, České Švýcarsko, ale kde Penzion Laura hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Laura Krásné pole 8 Chřibská. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakem, autem, autobusem.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Laura Chřibská Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, zdravotní středisko, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, hotelový transport za poplatek 50 Kč, úschovna jízdních kol, směnárna.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, procvičit horolezectví 2000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Laura poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Laura nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion Laura

Penzion Laura recenze na ubytování v Chřibské

Reference na ubytování Penzion Laura

Nabízí Penzion Laura kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Laura na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Laura můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Laura z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12009 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Lužické hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Laura a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Laura nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Laura je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-chribska/penzion-laura">Penzion Laura je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Laura je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Pod vlekem
  Penzion Pod vlekem Penzion pod vlekem se nachází v provozní budově lyžařského vleku. Stavba byla dokončena v roce 2003. Celková kapacita…
  penziony Němčičky, ubytování od 490 Kč
 • Pension Kašperk
  Pension Kašperk Příjemný pension na okraji národního parku, na trase Srní, Kvilda, Modrava, nabízí kvalitní a cenově přístupné ubytování na Šumavě.…
  penziony Kašperské Hory, ubytování od 700 Kč v lokalitě Šumava
 • Penzion U Zvonku Litvínov
  Penzion U Zvonku Litvínov Penzion U Zvonku se nachází teměř v centru města Litvínov v blízkosti Krušných hor a nabízí příjemné ubytování ve čtyřech…
  penziony Litvínov, ubytování od 750 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě