Penzion Doubické chalupy Doubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Doubické chalupy

Doubice 215, Doubice
penziony a ubytování Doubice
Foto Penzion Doubické chalupy
Penzion Doubické chalupy si rezervujte online

Penzion se nachází v centru obce Doubice, která leží na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužické hory. Přímo od penzionu se můžete napojit na některé turistické trasy a cyklotrasy do NP a okolí.

Nově postavený penzion nabízí 7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který si zasloužíte. Ubytování si užijete v opravdu nadstandardně velikých a dobře vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, rozmístěných ve dvou budovách. Ve třetí je recepce.

Pokud hledáte aktivní a zároveň klidnou rodinnou dovolenou s velkým výběrem turistických a cyklistických tras, chcete být blízko sportovním aktivitám a přitom mít příjemné zázemí penzionu s milým personálem, tak už nemusíte dál hledat.
Odpočinková atmosféra pensionu, komfortní apartmány, zahrada s jezírkem a s posezením na čerstvém voňvém vzduchu Vám umocní relaxaci a příjemně strávené dny v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí 7 čtyřlůžkových apartmánů.

3 ap. typu A v přízemí (41m2), 3 ap. typu B v 1. patře (52 m2) a jeden dvoulůžkový s možností přistýlky typu C v přízemí (48 m2).

Každý apartmán typu A a B má dvě oddělené ložnice. Jedna ložnice je s manželskou dvojpostelí a jedna s dvěma samostatnými lůžky.

Součástí obývacího pokoje je i moderně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Je zde také instalován systém satelitního TV.

Mimo apartmány najdete možnost posedět s přáteli ve společenské místnosti.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Doubické chalupy stravování

Penzion stravování nenabízí, po dohodě lze zajistit školícím skupinám snídani či svačiny. Pokud je zájem o snídaně, náš penzion spolupracuje se 100 m vzdálenou restaurací Stará hospoda. Snídaně jsou zde k dispozici denně od 8,30.

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyněmi a příslušným vybavením.

Popis okolí penzionu, Doubice

Lze zprostředkovat jízdu na koních, případně základní výcvik jízdy na koni. 50 m od areálu jsou dva tenisové kurty s umělou trávou (100 Kč/hod), přímo v areálu lze hrát na volejbalovém hřišti volejbal, nohejbal soft tenis, stolní tenis, badbington, petang. V zimě (oblast má dostatek sněhu) je možnost výletů na běžkách po cestách NP. Je však i možnost sjezdového lyžování v areálu Horní Podluží (7 km) a Jiřetín pod Jedlovou (11km).

Řekne se Doubice, ale kde Penzion Doubické chalupy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Doubické chalupy Doubice 214 Doubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Doubické chalupy poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Doubické chalupy nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Penzion Doubické chalupy

Penzion Doubické chalupy recenze na ubytování v Doubicích

Reference na ubytování Penzion Doubické chalupy

Nabízí Penzion Doubické chalupy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Doubické chalupy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Doubické chalupy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Doubické chalupy z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12029 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Doubické chalupy a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Doubické chalupy nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Doubické chalupy je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-doubice/penzion-doubicke-chalupy">Penzion Doubické chalupy je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Doubické chalupy je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě