Penzion na Hostici Číměř

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion na Hostici

Foto Penzion na Hostici

Číměř se nachází na cestě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice tedy na území České Kanady a je vlastně její vstupní branou.
Tuto oblast nádherné přírody s nejčiščím vzduchem v Čechách a vynikajími podmínkami pro rekreaci a sport vymezují historické Slavonice s nádherným náměstím, Nová Bystřice kde je konečná stanice historického vláčku a Kunžak, který leží na územní hranicí mezi Čechy a Moravou.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Parkování u penzionu, hlídané kamerovým systémem. Kapacita ubytování penzionu je 10 osob. Pokoje je možné flexibilně přispůsobit jako: dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje. Součástí každého pokoje jsou: WC a koupelna vybavena sprchou, WIFI free, LCD TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Číměř, Jižní Čechy, ale kde Penzion na Hostici hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion na Hostici Číměř Číměř. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion na Hostici

Penzion na Hostici zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Číměř.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion na Hostici

Penzion na Hostici recenze na ubytování v Číměři

Reference na ubytování Penzion na Hostici

Nabízí Penzion na Hostici kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion na Hostici na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion na Hostici můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion na Hostici z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion na Hostici

Adresa a kontakt na Penzion na Hostici
Číměř
37832 Číměř


ev.č.15091 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion na Hostici a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion na Hostici nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion na Hostici je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cimer/penzion-na-hostici">Penzion na Hostici je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion na Hostici je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě