Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Cyklopenzion Kasper

Dobrovského 178, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec
Foto Cyklopenzion Kasper
Cyklopenzion Kasper si rezervujte online

Cyklopenzionu Kasper***, Jindřichův Hradec nabízí celoroční rodinné ubytování hotelového typu v kompletně zařízených pokojích v centru města 50m od jindřichohradeckého hradu a zámku. Týdenní pobyty se slevou.

Cyklopenzionu Kasper***, to je kvalitní ubytování v centru Jindřichova Hradce 50m od zámku Jindřichův Hradec. Náš rodinný penzion nabízí celoroční ubytování ve stylově a originálně zařízeném penzionu hotelového typu v Jindřichově Hradci, v kvalitně zařízených nekuřáckých pokojích s rozšířenými službami nejen pro cyklisty.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj v Cyklopenzionu Kasper*** má jinou atmosféru, ale všechny pokoje jsou plně vybaveny - WC, sprcha popř. vana, TV + SAT, minibar, kompletní hotelová kosmetika a hygiena, v objektu wifi, pračka, půjčovna kol, prutů, vybavení pro cykloturistiku, vybavení pro jednání, dataprojektor, notebook, tiskárna atd.). K dispozici je 8 pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový. Celková kapacita Cyklopenzionu Kasper*** je 18 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Cyklopenzion Kasper hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: CYKLOPENZION KASPER Dobrovského 178/I Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzionu Kasper se nachází přímo v centru Jindřichova Hradce a je umístěn v klidné části historického náměstí s dosažitelnou infrastrukturou. To vše dělá z penzionu ideální místo jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách. K ubytování nabízíme veškeré služby, které návštěvník Jindřichova Hradce může potřebovat (zajištění vstupenek - zámek JH, muzeum JH, národní muzeum fotografie, parní vláček, zámek Červená Lhota, Landštejn, třeboňské lázně, welness centrum, bowling atd.). Největší podíl služeb u nás však poskytujeme pro všechny vyznavače sportu, kol a cykloturistiky a právě díky tomuto zaměření, které potkáte ve všech společných prostorách byl penzion jak v minulosti tak v součastnosti navštěvován převážně našimi sportovci, včetně úspěšných olympioniků. Dále nabízíme uskladnění kol, servis, praní, strava, mapy, plánování tras, pomoc na cestách, zajištění odvozu kol, zavazadel, půjčovna kol atd.

Stručný seznam služeb při ubytování

Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, zdravotní středisko 200 m od penzionu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 200 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště 80 m od penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna 50 m od penzionu, kadeřnictví 30 m od penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od penzionu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 15000 m od penzionu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v penzionu

Cyklopenzion Kasper poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Cyklopenzion Kasper nabízí: restaurace 50 m od penzionu, bar, pizzerie 50 m od penzionu, vinárna, kavárna, zahrádka, cukrárna 20 m od penzionu, sklípek, pivnice 50 m od penzionu, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 30 m od penzionu, diskotéka, kino, divadlo, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 30 m od penzionu, lázně - wellness 30 m od penzionu, pára, whirlpool 30 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Cyklopenzion Kasper

Cyklopenzion Kasper recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Cyklopenzion Kasper

Nabízí Cyklopenzion Kasper kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Cyklopenzion Kasper na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Cyklopenzion Kasper můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Cyklopenzion Kasper z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11290 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Cyklopenzion Kasper a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Cyklopenzion Kasper nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Cyklopenzion Kasper je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/cyklopenzion-kasper">Cyklopenzion Kasper je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Cyklopenzion Kasper je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 420 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.