Penzion Černej pták Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Černej pták

Štítného 117, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec
Foto Penzion Černej pták
Penzion Černej pták si rezervujte online

Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007". Ubytování je poskytováno ve 2-4 lůžkových pokojích.

Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007".

Penzion vznikl na místě proluky v ulici Štítného. Jedná se o moderní dům s veškerým zázemím - restaurace, komfortně vybavené pokoje, možnost posezení na venkovní terase.

Ubytování je poskytováno ve 2-4 lůžkových pokojích.

Pokoje v penzionu

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvouložnicové apartmá. Možnost přistýlky.

V každém pokoji je sociální zařízení, TV s možností připojení satelitu a internetové přípojky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Černej pták stravování

Součástí penzionu je restaurace s celotýdenním provozem a možností polo nebo plné penze. Restaurace je nekuřácká s otevřenou kuchyní situovanou do středu provozovny. Součástí je i venkovní terasa jenž má kapacitu 25 osob, tato část je i pro kuřáky. V interiéru je dětský koutek pro ty nejmenší a na terase houpadla s umělým trávníkem pro ty větší. Prostor restaurace pokrývá wi-fi.

Snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Penzion Černej pták hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Černej pták Štítného 117 Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Před penzion je možné přijet osobním automobilem a po vyložení, resp. naložení zavazadel odjet na parkoviště vzdálené cca 200 m


Fotogalerie ubytování Penzion Černej pták

Penzion Černej pták recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Penzion Černej pták

Nabízí Penzion Černej pták kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Černej pták na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Černej pták můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Černej pták z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11291 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Černej pták a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Černej pták nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Černej pták je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/penzion-cernej-ptak">Penzion Černej pták je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Černej pták je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 430 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.