Penzion U Tkadlen Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Tkadlen

Pod hradem 7, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec
Foto Penzion U Tkadlen
Penzion U Tkadlen si rezervujte online

Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.

Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling.

Nabízíme klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod. Jedná se tedy o jedinečné místo pro školení, kurzy či svatební a jiné hostiny.
Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu.
Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček. Milovníky umění a historie bude určitě zajímat možnost prohlídky gobelínových dílen.
Pro studenty vysokých škol nabízíme celoroční ubytování a je zde také sídlo ROTARY CLUBU Jindřichův Hradec.

Pokoje v penzionu

V pensionu je celkem 9 pokojů. Z toho jsou dva pokoje čtyřlůžkové, jeden třílůžkový a šest dvoulůžkových. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V hostelové části je celkem 23 lůžek a sociální zařízení je společné. V obou ubytovacích prostorech je pak možnost i přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Tkadlen stravování

V areálu našeho pensionu můžete využít restaurace s kapacitou cca 100 míst. Dále atrium u řeky s grily vhodné pro párty, koncerty, ale i svatební hostiny apod. Kapacita prostředí je 150 - 200 míst.

Popis okolí penzionu, Jindřichův Hradec a Jižní Čechy

Pension je se nachází v přímé blízkosti jindřichohradeckého zámku a městského parku. Krom krás Jindřichova Hradce je ale možno v okolí navštívit například i zámek Červená Lhota.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Penzion U Tkadlen hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a restaurace U Tkadlen Pod hradem 7 Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

K pensionu je možno dojít pěšky, na kole či autem. Od nádraží je vzdálem přibližně 20 - 25 min. pěšky.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Tkadlen Jindřichův Hradec Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Tkadlen poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Tkadlen nabízí: zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: kino 200 m od penzionu, divadlo 200 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion U Tkadlen

Penzion U Tkadlen recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Penzion U Tkadlen

Nabízí Penzion U Tkadlen kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Tkadlen na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Tkadlen můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Tkadlen z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11304 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Tkadlen a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Tkadlen nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Tkadlen je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/penzion-u-tkadlen">Penzion U Tkadlen je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Tkadlen je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 413 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.