Penzion Pod věží Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pod věží

Štítného 128, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec

Stylově zařízený Penzion Pod věží se nachází přímo v historickém centru Jindřichova Hradce na pěší zóně v klidné části města. Penzion je umístěn v 1. patře nově zrekonstruovaného historicky cenného domu.

Penzion v současné době disponuje dvěma pokoji s celkovou kapacitou 6 lůžek. Oba pokoje jsou situovány do zahrady ve vnitrobloku budov a chrání tak hosty před rušivým hlukem z ulice. Ke standardnímu vybavení pokojů patří: sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo), TV se satelitním příjmem, lednička, připojení k internetu přes Wi-Fi, varná konvice (čaj, káva). Úschova kol v uzamčeném prostoru Veškeré toto vybavení je na pokojích k dispozici zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Jindřichův Hradec a Jižní Čechy

Množství rybníků, lesů a cyklotras v okolí přímo láká ke koupání, procházkám či cykloturistice. Jindřichův Hradec je přirozeným centrem regionu ležícím mezi Jižními Čechami a Vysočinou. Malebnému historickému městu dominuje třetí největší hrad a zámek v České republice, jehož silueta se zrcadlí v rybníku Vajgar. Mezi další místa hodná pozornosti patří například kostel Sv. Jana Křtitele (jedna z nejstarších gotických staveb v Čechách), který se nachází v těsném sousedství penzionu, Morový sloup na náměstí Míru, regionální Muzeum s největším mechanickým betlémem na světě, nebo Národní muzeum fotografie situované v bývalém Jezuitském semináři.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Penzion Pod věží hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Lucerny Štítného 128 Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Možnost stravování ve stylové restauraci (přímo v domě) se zaměřením na českou zvěřinovou a rybí kuchyni. Penzion je nekuřácký. Vyhrazené parkovací místo 30 m od domu (za příplatek 100 Kč / den. Zajištění snídaní v restauraci (za příplatek 100 Kč / osobu a den). Pes není povolen. Chladnička na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Přístup veřejnou dopravou Satelit na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji


Fotogalerie ubytování Penzion Pod věží

Penzion Pod věží recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Penzion Pod věží

Nabízí Penzion Pod věží kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pod věží na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pod věží můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pod věží z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11292 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pod věží a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pod věží nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pod věží je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/penzion-pod-vezi">Penzion Pod věží je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pod věží je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 246 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.