Na 15. poledníku Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Na 15. poledníku

Kostelní 76, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec
Foto Na 15. poledníku
Na 15. poledníku si rezervujte online

Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.

Nabízíme Vám hezké ubytování v 2 až 4lůžkových stylově zařízených pokojích s kompletním vybením. Skladba pokojů: 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový pokoj a 2 rodinné apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, koupelny buď se sprchovým koutem nebo vanou.

Zajišťujeme firemní školení s cofeebreaky, celodenní stravování, kulturní a sportovní akce.

V penzionu je možné si zapůjčit kola i uskladnit vlastní kola.

Pokoje v penzionu

Audio-video, TV, internetové připojetní WiFi v celém objektu. Minibary na každém pokoji.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Na 15. poledníku stravování

Vegetariánská a rybí restaurace Na 15. poledníku

V naší nově otevřené vegetariánské a rybí restauraci připravujeme pokrmy z čerstvých ryb, zeleniny, bylinek a mléčných výrobků od regionálních dodavatelů. Dále nabízíme vegetariánské, rybí a klasické rauty, vitariánské zákusky a dorty, po domluvě zajistíme stravování pro vegany a vitariány.

Krčma Na 15. poledníku

Ve sklepních prostorech se skrývá stylová krčma s krbem a zachovalou studnou. Krčma s kapacitou 30 osob je vhodná jak pro individuální akce, tak pro firemní školení či jiné společenské posezení s přáteli u dobrého moravského vínka či pravého českého piva.

Popis okolí penzionu, Jindřichův Hradec a Jižní Čechy

V okolí penzionu se nachází množství cyklistických stezek, aquapark v centru města, třetí největší hradní komplex v ČR - hrad a zámek Jindřichův Hradec, Krýzovy jesličky, muzeum Národní fotografie.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Na 15. poledníku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion NA 15. POLEDNÍKU Kostelní 76 Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové a vlakové nádraží vzdáleno cca 1500 m.

Doplňující informace

Nabídka prostor pro firemní akce, školení a semináře

Pro firmy, státní instituce, společnosti, podnikatele, živnostníky, hospodářské komory, zajistíme:

firemní školení, semináře, výjezdová zasedání, prezentační akce, meeting akce, nebo jen ubytování a posezení s přáteli.

Stručný seznam služeb při ubytování

Na 15. poledníku Jindřichův Hradec Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště za poplatek 70 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness 1000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 500 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Na 15. poledníku poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Na 15. poledníku nabízí: restaurace, vinárna, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 200 m od penzionu, kino 300 m od penzionu, divadlo 300 m od penzionu, houbaření, rybolov, whirlpool 200 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Na 15. poledníku

Na 15. poledníku recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Na 15. poledníku

Nabízí Na 15. poledníku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Na 15. poledníku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Na 15. poledníku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Na 15. poledníku z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11286 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Na 15. poledníku a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Na 15. poledníku nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Na 15. poledníku je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/na-15-poledniku">Na 15. poledníku je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Na 15. poledníku je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě