Apartmán Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmán Bedřichov

Bedřichov 164, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Apartmán Bedřichov
Apartmán Bedřichov si rezervujte online

Pěkně vybavený a prostorný apartmán se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného domu u potoka. Součástí apartmánu je prostorný obývací pokoj s dobře vybaveným kuchyňským koutem (chladnička s mrazicím boxem, el. sporák, el. trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar). Byt má dále ložnici, dětský pokoj, koupelnu s WC a předsíň. K objektu je k dispozici lyžárna (také pro odkládání kol apod.), parkoviště a zatravněná plocha u potoka. Ideální pro rodinnou dovolenou a pro všechny, kteří chtějí pobývat v nádherné a čisté přírodě Jizerských Hor. Vynikající terény pro sportovce - cyklisty, turisty, běžkaře a lyžaře.

Pěkně vybavený a prostorný apartmán se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného domu u potoka. Součástí apartmánu je obývací pokoj - pohodlná rozkládací pohovka (lůžko pro 2 osoby), stůl se 6 židlemi, TV, SAT, rádio s CD přehrávačem, kuchyňský kout s lednicí, mrazicím boxem, vařičem, el. troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a veškerým nádobím. Ložnice - manželské lůžko pro 2 osoby, skříň, prádelník. Dětský pokoj - palandy pro 2 osoby, skříň. Koupelna - WC, sprchový kout.

Pokoje v penzionu

Obývací pokoj - pohodlná rozkládací pohovka (lůžko pro 2 osoby), stůl se 6 židlemi, TV, SAT, rádio s CD přehrávačem, kuchyňský kout s lednicí, mrazicím boxem, vařičem, el. troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a veškerým nádobím. Ložnice - manželské lůžko pro 2 osoby, skříň, prádelník. Dětský pokoj - palandy pro 2 osoby, skříň. Koupelna - WC, sprchový kout.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmán Bedřichov stravování

Stylové restaurace v okolí.

Popis okolí penzionu, Bedřichov a Jizerské hory

V okolí apartmánu jsou lyžařské vleky (přímo v obci Bedřichov, Severák 4 km, Tanvaldský Špičák 12 km), přes 100 km upravovaných běžeckých tras (nástup na Jizerskou magistrálu z Bedřichova), značené cyklostezky, turistika, koupaliště Bedřichov, přehrada v Jablonci nad Nisou, krytý bazén s atrakcemi v Jablonci nad Nisou a Liberci (Babylon), celoroční bobová dráha v Janově nad Nisou, jízda na koni, tenis, bowling.

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Apartmán Bedřichov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmán Bedřichov Bedřichov 164 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem přímo k apartmánu, parkoviště k dispozici. Autobusem z Janova nad Nisou nebo z Liberce.


Fotogalerie ubytování Apartmán Bedřichov

Apartmán Bedřichov recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Apartmán Bedřichov

Nabízí Apartmán Bedřichov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán Bedřichov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmán Bedřichov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán Bedřichov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14906 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmán Bedřichov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmán Bedřichov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmán Bedřichov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/apartman-bedrichov">Apartmán Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmán Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Láďa
  Penzion Láďa Pension Láďa se nachází v klidné čtvrti světoznámých lázní Karlovy Vary. Objekt neleží u hlavních tepen, takže…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 480 Kč
 • Horská chata Hubert
  Horská chata Hubert Horská chata Hubert se nachází v Bedřichově přímo na hlavní sjezdovce Malinovka. Nabízí ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím,…
  penziony Bedřichov, ubytování od 650 Kč v lokalitě Jizerské hory
 • Penzion Jezerná
  Penzion Jezerná Penzion Jezerná je situován v malebné krajině středního Povltaví, necelou hodinu jízdy autem z Prahy jižním směrem,…
  penziony Zduchovice, ubytování od 500 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě