Penzion Frýdlant Hejnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Frýdlant

Foto Penzion Frýdlant
Penzion Frýdlant si rezervujte online

Penzion Frýdlant se nachází uprostřed lázeňského parku. Tento luxusní penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Penzion disponuje kapacitou 22 lůžek. K dispozici jsou Vám také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování penzion dozajista naplní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Kromě procedur prováděných v lázeňském komplexu, mohou návštěvníci využívat za poplatek také saunu, whirlpool a solárium umístněné přímo v budově.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Hejnice, Frýdlantsko, ale kde Penzion Frýdlant hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Frýdlant Lázně Libverda 87 Hejnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Frýdlant poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, ubytování v přírodě.


Fotogalerie ubytování Penzion Frýdlant

Penzion Frýdlant recenze na ubytování v Hejnicích

Reference na ubytování Penzion Frýdlant

Nabízí Penzion Frýdlant kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Frýdlant na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Frýdlant můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Frýdlant z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14697 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Frýdlant a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Frýdlant nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Frýdlant je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-hejnice/penzion-frydlant">Penzion Frýdlant je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Frýdlant je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě