Penzion Adéla Polička

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Adéla

Hegerova 363, Polička
penziony a ubytování Polička
Foto Penzion Adéla

Penzion "ADÉLA" nabízí příjemné ubytování nedaleko centra města Poličky. V nabídce jsou komfortně vybavené jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje. Pro hosty je k dispozici parkoviště v přilehlé ulici.

K ubytování klientů je připraveno 10 pokojů. V nabídce jsou 4 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové a 2 třílůžkové. Každý z nich je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizním přijímačem, přípojkou k internetové síti a lednicí. Pokoje situované k silnici mají speciální okna, která zajišťují odhlučnění. Penzion je vybaven minikuchyňkou pro hosty. Lze si objednat stravování formou snídaní či využít nabídky restaurací nedaleko centra cca 200m. Penzion Adéla lze využít pro školení, přátelská setkání, rodinné oslavy, dovolenou... K penzionu patří prostorná zahrada s terasou, kde najdou využití nejen děti. Penzion Adéla tvoří komplex s Penzionem Na Chalupě, jsou od sebe vzdáleny pár minut. Pro děti máme připravenou dětskou postýlku, krmící židličku, kočárek (připravujeme houpačky a pískoviště). V případě, že kapacitu penzionu "ADÉLA" plně využije uzavřená společnost, je jí dispozici veškeré zařízení kuchyně. Na zahradě penzionu je zázemí pro sportovní (kola, lyže) vybavení klientů.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj jeje vybaven vlastním sociálním zařízením, televizním přijímačem, přípojkou k internetové síti a lednicí. Pokoje situované k silnici mají speciální okna, která zajišťují odhlučnění. Penzion je vybaven minikuchyňkou pro hosty

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Adéla stravování

Lze si objednat stravování formou snídaní či využít nabídky restaurací nedaleko centra cca 200m

Popis okolí penzionu, Polička

VŠUDE JE BLÍZKO Penzion je umístěn nedaleko autobusového a vlakového nádraží (cca 800m). 300m - od centra (obchody, restaurace) 300m - tenisové kurty 300m - zimní stadion 500m - krytý bazén 1500m - koupaliště 1500m - sjezdovka 1500m - rybaření 18 km - Litomyšl 16 km - Svitavy

Řekne se Polička, ale kde Penzion Adéla hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Adéla Hegerova 363 Polička. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Penzion je připraven přijmout zvířecí společníky svých klientů a vytvořit pro ně co nejideálnější podmínky k pobytu.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Adéla Polička Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, obchodní centrum 500 m od penzionu, parkoviště 200 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 500 m od penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 800 m od penzionu, v létě koupání venku - 800 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 400 m od penzionu, zacvičit ve fitness 800 m od penzionu, zahrát bowling 1000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 800 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 500 m od penzionu, tenisovou halu máme 400 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Adéla poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Adéla nabízí: restaurace 300 m od penzionu, bar 500 m od penzionu, kavárna 300 m od penzionu, zahrádka 300 m od penzionu, cukrárna 500 m od penzionu, pivnice 400 m od penzionu, internetová kavárna 300 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, kino 700 m od penzionu, divadlo 700 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, masáže 500 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Adéla

Ubytování Polička
od 540 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Adéla

Penzion Adéla recenze na ubytování v Poličce

Reference na ubytování Penzion Adéla

Nabízí Penzion Adéla kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Adéla na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Adéla můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Adéla z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Adéla

Adresa a kontakt na Penzion Adéla
Hegerova 363
57201 Polička


ev.č.14615 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Adéla a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Adéla nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Adéla je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-policka/penzion-adela">Penzion Adéla je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Adéla je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Líšenský Dvůr
  Líšenský Dvůr Hotel Líšenský Dvůr se nalézá v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, uprostřed Českomoravské vysočiny.…
  penziony Líšná, v lokalitě Vysočina
 • Blatský dvůr
  Blatský dvůr Ubytování Blatský Dvůr Vám nabízí možnost ubytovat se v nádherném kraji jižních Čech, v okolí známé rybníkářské…
  penziony Borkovice,
 • Pension Regina
  Pension Regina Náš pension nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v klidném prostředí v přírodě. Nachází se nedaleko Českého Krumlova (vzdáleného…
  penziony Větřní, v lokalitě Šumava
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě