Penzion Na Chalupě Polička

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Chalupě

Hegerova 363, Polička
penziony a ubytování Polička
Foto Penzion Na Chalupě
Penzion Na Chalupě si rezervujte online

UBYTOVÁNÍ V CHALUPÁŘSKÉM STYLU V POLIČCE Vybavenost pokojů: * WC, TV, lednička, sprcha, satelit. Společný minibar (mikrovl. trouba, rychlovarná konvice), wifi - zdarma * možnost využití kuchyňky Lze si objednat stravování formou snídaní Soukromí pro uzavřenou společnost: * restaurace pro 50 osob * celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce * možnost uschování kol v penzionu * vlastní parkoviště Hovoříme: česky a německy

UBYTOVÁNÍ V CHALUPÁŘSKÉM STYLU V POLIČCE Vybavenost pokojů: * WC, TV, lednička, sprcha, satelit... . více zde * domácí kuchyni Soukromí pro uzavřenou společnost: * salónek pro 20 osob * restaurace pro 32 osob * celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce * možnost uschování kol v penzionu * vlastní parkoviště Hovoříme: česky a německy

Pokoje v penzionu

pokoj počet popis č. 2 3/0 manželské lůžko, jedno lůžko č. 3 2/0 manželské lůžko č. 4 3/0 manželské lůžko, jedno lůžko č. 5 4/0 manželské lůžko, jedno lůžko, jedno lůžko č. 6 4/0 manželské lůžko, jedno lůžko, jedno lůžko č. 7 3/0 manželské lůžko, jedno lůžko, č. 8 4/0 manželské lůžko, jedno lůžko, jedno lůžko. Další služby: * společný minibar (mikrovl. trouba, rychlovarná konvice) - zdarma * možnost využití kuchyňky

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Polička, Vysočina, ale kde Penzion Na Chalupě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Chalupě Hegerova 100 Polička. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Na Chalupě Polička Vám nabízí při pobytu následující služby: obchodní centrum 100 m od penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 800 m od penzionu, v létě koupání venku - 800 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 800 m od penzionu, zacvičit ve fitness 800 m od penzionu, zahrát bowling 2000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 1500 m od penzionu, tenisovou halu máme 800 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Na Chalupě poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Na Chalupě nabízí: restaurace 1000 m od penzionu, pizzerie, kavárna 1000 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 1000 m od penzionu, pivnice 1000 m od penzionu, internetová kavárna 1000 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1500 m od penzionu, kino 1500 m od penzionu, divadlo 1500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium 1500 m od penzionu, masáže 1000 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Na Chalupě

Penzion Na Chalupě zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Polička.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na Chalupě

Penzion Na Chalupě recenze na ubytování v Poličce

Reference na ubytování Penzion Na Chalupě

Nabízí Penzion Na Chalupě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Chalupě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Chalupě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Chalupě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13352 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Chalupě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Chalupě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Chalupě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-policka/penzion-na-chalupe">Penzion Na Chalupě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Chalupě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě