Penzion U Purkmistra Polička

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Purkmistra

Riegrova 48, Polička
penziony a ubytování Polička
Foto Penzion U Purkmistra

Příjemné chvíle v romantickém městečku Polička Vám pomůže zpříjemnit pobyt v klidném Penzionu U Purkmistra.

V penzionu U Purkmistra je Vám k dispozici celkem 6 pokojů - dva jednolůžkové a čtyři dvoulůžkové. Cestuje-li s Vámi dítě, je po domluvě možná přistýlka.

Každý pokoj je vybaven barevnou televizí se satelitem, telefonem s přímou provolbou a minibarem. Na přání Vám rádi zapůjčíme video. Součástí každého pokoje je samozřejmě i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva a jistě Vám dobře poslouží jako místo příjemného odpočinku.

Specialitou našeho penzionu je pobyt v solné jeskyni. Ten působí blahodárně proti nemocem jako je astma, lupénka, alergie a mnoha dalším a povzbuzuje imunitní systém.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Polička, Východní Čechy, ale kde Penzion U Purkmistra hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion u Purkmistra Riegrova 48 Polička. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 500 m
Vlakové nádraží: 500 m
Letiště: 1000 m

Doplňující informace

Na celém penzion připojení na internet prostřednictvím wi-fi.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Purkmistra Polička Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště, internet, recepce 24 hodin, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 400 m od penzionu, v létě koupání venku - 400 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zacvičit ve fitness 500 m od penzionu, zahrát bowling 500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 1500 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 500 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Purkmistra poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, rybaření při pobytu, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Purkmistra nabízí: restaurace 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni, vyhlídkové lety.


Ceník ubytování Penzion U Purkmistra

Ubytování Polička
od 1300 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion U Purkmistra

Penzion U Purkmistra recenze na ubytování v Poličce

Reference na ubytování Penzion U Purkmistra

Nabízí Penzion U Purkmistra kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Purkmistra na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Purkmistra můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Purkmistra z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Purkmistra

Adresa a kontakt na Penzion U Purkmistra
Riegrova 48
57201 Polička


ev.č.13353 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Purkmistra a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Purkmistra nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Purkmistra je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-policka/penzion-u-purkmistra">Penzion U Purkmistra je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Purkmistra je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě