Chata na Špici Benecko

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Chata na Špici

Foto Chata na Špici
Chata na Špici si rezervujte online

Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Je krásným a hojně navštěvovaným rekreačním střediskem, umístěným ve velmi pěkném prostředí. Horská chata na Špici je svoji polohou přímo u sjezdovky Nový Cinkáč, uprostřed přírody, ideálním místem pro rodinnou rekreaci, lyžařské výcviky škol, školy v přírodě, ale i veškeré firemní akce.
Pro naše hosty jsou v našem pensionu připraveny kompletně vybavené pokoje, restaurace, oddělený salónek, venkovní terasa, privátní wellness, dětské hřiště a parkoviště.

Pokoje v penzionu

Maximální ubytovací kapacita penzionu je 43 lůžek. Pokoje se nachází v prvním a ve druhém patře. Hosté si mohou vybrat z ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Ke všem pokojům jsou možné přistýlky.
Všechny pokoje pro ubytování s dětmi jsou útulně nově zrekonstruovány. V rámci ubytování mají hosté k dispozici internetové připojení přes Wifi v celém objektu zdarma, parkování u objektu jak v letním, tak i v zimním období zdarma, na každém pokoji TV. Každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení.

Součástí ubytování je společná jídelna s dětským koutkem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Chata na Špici stravování

Na penzionu funguje po celý den restaurace pro hosty. Snídaně se podávají bufetovým způsobem od 07:30 do 09:30 hodin. Máte tak při ubytování s dětmi ideální čas pro dopolední výlety. Večeře v rámci polopenze jsou formou servírovaného tříchodového menu (polévka, hlavní jídlo, zákusek). Čas podávání večeří od 18:00 do 19:00 hodin.

Popis okolí penzionu, Benecko a Krkonoše

V Beneckou si přijdou na své rodiny s dětmi, aktivní sportovci, i všichni, kdo hledají relax a odpočinek v okolní přírodě. Horská chata na Špici je svoji polohou přímo u sjezdovky Nový Cinkáč ideálním místem pro rodinnou rekreaci. V blízkosti chaty se nachází rozhledna Žalý, která je ideálním místem pro turistické výlety.

Řekne se Benecko, Krkonoše, ale kde Chata na Špici hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata na Špici Benecko 15 Benecko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Horská chata na Špici je snadno dostupná vlastním autmobilem, který mohou hosté bezplatně parkovat přímo v areálu.


Fotogalerie ubytování Chata na Špici

Chata na Špici recenze na ubytování v Benecku

Reference na ubytování Chata na Špici

Nabízí Chata na Špici kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chata na Špici na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Chata na Špici můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chata na Špici z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15339 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Chata na Špici a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Chata na Špici nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Chata na Špici je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-benecko/chata-na-spici">Chata na Špici je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Chata na Špici je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Halmů
  Penzion U Halmů Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2× dvoulůžkových, 3× třílůžkových pokojích a 1× apartmánu. Penzion U Halmů nabízí: 1×…
  penziony Hustopeče, ubytování od 850 Kč
 • Pension Alfa Tábor
  Pension Alfa Tábor Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru…
  penziony Tábor, ubytování od 890 Kč
 • Pension Svět
  Pension Svět Resort Svět se nachází v klidném prostředí s rybníky v bývalém cukrovaru jen 9km od Prahy. Součástí resortu je…
  penziony Úžice, ubytování od 1100 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě