Pension Skalní mlýn Adršpach

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Skalní mlýn

Dolní Adršpach, Adršpach
penziony a ubytování Adršpach
Foto Pension Skalní mlýn

Pensionu SKALNÍ MLÝN leží na břehu řeky Metuje, přímo uprostřed mezi proslulými Adršpašskými a Teplickými skalami. Vstupy do těchto skal se nachází přibližně 1,5 km od pensionu - bývalého mlýna, který byl postaven kolem roku 1860.

V pensionu SKALNÍ MLÝN je k dispozici ubytování v sedmi pokojích, z nichž jich je pět dvoulůžkových s možností přistýlky, jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden vícelůžkový apartmán oddělený dveřmi. Celková kapacita pensionu je 27 osob. Každý z pokojů je vybaven dobovým selským nábytkem, přičemž postele při zachování původního vzhledu jsou upraveny tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na zdravý spánek. V celé budově mlýna není dovoleno kouřit. Kromě restaurace mohou naši hosté v průběhu pobytu navštěvovat společenskou místnost – repliku staré mlýnice, kde mohou využívat knihovnu, televizi, DVD přehrávač, internet, hrát stolní hry nebo se občerstvit čajem či kávou. K pensionu patří rozlehlé bezplatné parkoviště. V těsné blízkosti pensionu je k cenově výhodnému a romantickému ubytování u lesa využíváno 6 dřevěných chatek.  

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.  

Kapacita chatky je maximálně 5 osob, přičemž v přízemí chatky jsou umístěny 2 postele, v patře pak 3 přistýlky včetně lůžkovin. V chatce je osvětlení a elektrická přípojka, kterou lze však použít pouze k dobytí telefonu, videokamery apod. Hosté mají k dispozici plně vybavené společné sociální zařízení, které se nachází v pensionu cca 20m od chatek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Skalní mlýn stravování

V přízemí pensionu se nachází stylová restaurace s 50 místy, ve které převážně formou denní nabídky podáváme klasická jídla domácí české kuchyně, na stálém jídelním lístku najdete kvalitní minutková jídla, zeleninové saláty a dezerty. K pití můžete, mimo jiné, vyzkoušet regionální piva z Trutnova nebo z Broumova, jistě Vás také uspokojíme nabídkou moravských či zahraničních vín. Od počátku května do konce září můžete využít příjemného venkovního posezení se 40 místy. Restaurace je nekuřácká, v hlavní sezóně (červenec, srpen), o víkendech a svátcích je otevřena od 12.00 do 21.30, v ostatních měsících je v pracovních dnech otevřena od 17.00 h. do 21.30 h, pro stravování větších skupin je však možné služby restaurace objednat i mimo otvírací dobu.

Řekne se Adršpach, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Pension Skalní mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: SKALNÍ MLÝN Dolní Adršpach 1 Adršpach. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Skalní mlýn Adršpach Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete půjčovna sportovního vybavení je, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Skalní mlýn poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Skalní mlýn nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Pension Skalní mlýn

Pension Skalní mlýn zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Adršpach.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Skalní mlýn

Pension Skalní mlýn recenze na ubytování v Adršpachu

Reference na ubytování Pension Skalní mlýn

Nabízí Pension Skalní mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Skalní mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Skalní mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Skalní mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Skalní mlýn

Adresa a kontakt na Pension Skalní mlýn
Dolní Adršpach
54957 Adršpach


ev.č.14738 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Skalní mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Skalní mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Skalní mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-adrspach/pension-skalni-mlyn">Pension Skalní mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Skalní mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Náchod

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 169 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.