Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice 193, Hejtmánkovice
penziony a ubytování Broumov
Foto Penzion Jízdárna Hejtmánkovice
Penzion Jízdárna Hejtmánkovice si rezervujte online

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice se nachází v obci Hejmánovice nedaleko města Broumov  a nabízí ubytování ve stylově navržených dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech.   Ubytování je vhodné nejen  pro milovníky koní, turisty, obchodní cestující, pro všechny, kteří mají rádi pohodu, relax a krásnou přírodu.

Snídaně nosíme na Váš pokoj, zažijte tak tu pravou romantiku u nás.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

DOPORUČUJEME:

V případě, že máte zájem o jízdy na Fríských koních, nebo pro děti na ponících. Požádáme Vás, rezervujte si tyto jízdy již při objednávce pobytu.  

Nevytvořili jsme jen ubytování, ale místo, kam se budete rádi vracet. V šesti apartmánech na Vás čeká pohoda a odpočinek a navíc v krásné broumovské krajině. Co u nás najdete:

- nádhernou krajinu

- velkou rozlehlou zahradu, kde si každý najde své místo na odpočinek a relax, rádi Vám zapůjčíme deky pro Váš piknik v trávě

- Fríské koně pro vyjížďky, pro děti možnost procházek s poníky

- cyklostezku přímo proti Jízdárně

- výlet do Adršpašsko - teplických skal - to prostě musíte zažít, případně i další výlety - třeba výšlap po schodech na Hvězdu a za odměnu dobrý oběd, tak to teda vážně stojí za to

- a my - my se na Vás  těšíme, protože tento areál jsme budovali pro Vás! Cokoliv si budete přát, budeme se snažit pro Vás zajistit, jsme tu pro Vás.

Těšíme se a přejeme Vám krásnou dovolenou, celý team Jízdárny Hejtmánkovice

Pokoje v penzionu

Čtyřlůžkový pokoj s terasou  Ilhabela | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. Předností tohoto pokoje je krásná dřevěná terasa, ze které máte výcvik koní jako na dlani. Čtyřlůžkový pokoj | Tento pokoj je zařízen koupelnou s vířivou vanou, WC, šatní skříň manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. Ponořte se do bublinek v koupelně s masážní vířivou vanou.

Dvoulůžkový pokoj ISIS  |  Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor, relaxační křesílko, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel.

Dvoulůžkový pokoj Charlote | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, rozkládací křeslo, TV, připojení na internet, šatní skříň, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel.

Dvoulůžkový pokoj Blackie  |  Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel.

Dvoulůžkový pokoj Mina  |  Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, relaxační křesílko, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel.

Čtyřlůžkový pokoj Pytsje  |   Tento pokoj je zařízen koupelnou s vířivou vanou, WC, šatní skříň manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. Ponořte se do bublinek v koupelně s masážní vířivou vanou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice stravování

Skvělá kuchyně, kde se dobře najíte je v Centrum Walze v nedalekém Meziměstí, dále pak v Broumově je spousta možností a to hned vedle kláštera zážitková restaurace Baroque a v dobré cenové relaci s obrovskou porcí restaurace Střelnice, Alka. Restaurace Alka po domluvě a restaurace u Kostela dováží jídlo na místo, tedy je možná dovážka na Jízdárnu. Jídelní lístek najdete vždy na FB stránkách, nebo na stránkách restaurace.

Popis okolí penzionu, Hejtmánkovice a Adršpašsko a Broumovsko

Penzion se nachází v samém srdci Broumovského výběžku, v  malebné  vesnici Hejtmánkovice, která  byla oceněna i v soutěži „Vesnice roku 2014″. Mnoho zajímavého se přitom  nachází i v našem okolí a vy si tak můžete vybrat z nepřeberné nabídky aktivit.

Za zmínku stojí klášter v Broumově, nedaleké Adršpacšsko - teplické skály vhodné pro krásné procházky i s dětmi. Dále pak krásné barokní kostely umístěné v dech beroucí přírodě.

Řekne se Hejtmánkovice, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Penzion Jízdárna Hejtmánkovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jízdárna Hejtmánkovice Hejtmánkovice 192/193 Hejtmánkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka je přímo před Jízdárnou, pravidelné linky do Broumova a od Meziměstí.
Přímo přes cestu je cyklostezka vedoucí do Broumova.

Doplňující informace

DOPORUČUJEME:

V případě, že máte zájem o jízdy na Fríských koních, nebo pro děti na ponících. Požádáme Vás, rezervujte si tyto jízdy již při objednávce pobytu.  

Vybavení a služby poskytuje Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, televize, WC, trezor
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje
  • Check out: 11:00

Ceník ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Broumov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice recenze na ubytování Hejtmánkovice

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pondělí, 22 Červen 2015 11:29 reference od JANA SENET.

    JEDNO Z NEJLEPŠÍCH MÍST V REPUBLICE, JE TO "TOP". VŠE CO SI MŮŽETE PŘÁT-LUXUS,KONĚ,KLID,RELAX,ZÁBAVA, KAŽDÝ VČ. DĚTÍ A SENIORŮ, ZVÍŘÁTEK SI PŘÍJDE NA SVÉ.NIC NENÍ NESPLNITELNÉ. VEDENÍ - P. SIERATOVSKÝ, JE SKVĚLÝ ČLOVĚK A NEJLEPŠÍ OSOBA NA SVÉM MÍSTĚ, JEHO VÝBORNĚ PRACUJÍCÍ KOLEKTIV, VŠE JEN DOPLŇUJE. PATŘÍ SEM JEN SAMÉ KOMPLIMENTY A MÁ ÚCTA A POKLONA K VEDENÍ. VŠUDE DOPORUČUJI.

Reference na ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Nabízí Penzion Jízdárna Hejtmánkovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jízdárna Hejtmánkovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jízdárna Hejtmánkovice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14910 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jízdárna Hejtmánkovice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jízdárna Hejtmánkovice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jízdárna Hejtmánkovice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-broumov/penzion-jizdarna-hejtmankovice">Penzion Jízdárna Hejtmánkovice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě