Penzion Adršpach

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Adršpach

Dolní Adršpach 130, Adršpach
penziony a ubytování Adršpach
Foto Penzion Adršpach
Penzion Adršpach si rezervujte online

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Adršpach, ale kde Penzion Adršpach hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Adršpach Dolní Adršpach 130 Adršpach. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Adršpach Adršpach Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 6000 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 6000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 6000 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 6000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 6000 m od penzionu, procvičit horolezectví, nejbližší půjčovna lyží je 6000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Adršpach poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Adršpach nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, jízda na koni, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Penzion Adršpach

Penzion Adršpach recenze na ubytování v Adršpachu

Reference na ubytování Penzion Adršpach

Nabízí Penzion Adršpach kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Adršpach na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Adršpach můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Adršpach z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13229 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Adršpach a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Adršpach nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Adršpach je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-adrspach/penzion-adrspach">Penzion Adršpach je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Adršpach je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě