Ubytování Podskalí Teplice nad Metují

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování Podskalí

Bučnice 221, Teplice nad Metují
penziony a ubytování Teplice nad Metují
Foto Ubytování Podskalí

Nabízíme ubytování, s možností aktivního odpočinku v nově zrekonstruovanémrodinném penzionu Podskalí s celoročním provozem. Penzion Podskalíse nachází na klidném místě u říčky Metuje na pomezí Teplicko-adršpašských skal. V penzionu Podskalí je 6 vybavených pokojů s 2 - 5 lůžky s vlastním sociálním zařízením.

Rodinný penzion Podskalí se nachází ve východních Čechách na trase mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem. Parkovat můžete zdarma přímo u penzionu.

Vybavení uvnitř penzionu-šest vybavených pokojů se 2 - 5 lůžky s vlastním soc. zařízením, společná jídelna až pro 24 osob, vybavení stylovým barem, společenské hry, šipky, satelitní televize, v patře relaxační a dětský koutek, knihovna a společenské hry, dětská postýlka, dětská sedačka ke stolu, mikrovlnná trouba, lednice
k dispozici dětská sedačka na kolo, připojení k internetu WIFI, infrasauna, masérna pro relax i zdraví. Vybavení penzionu venku-tělocvična s ping-pongem, půjčovna sportovních potřeb, volejbalové hřiště, venkovní bazén, dětský bazén střední a malý, pískoviště, houpačky, v zimě je pro děti k dispozici naše louka pro hrátky ve sněhu a sáňkování, horolezecká stěna, trampolína, půjčovna horských kol, neplacené parkoviště z penzionu.

Pokoje v penzionu

V penzionu Podskalí je šest vybavených pokojů se 2 -5 lůžky, každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, k dispozici je i dětská postýlka pro batolata, WIFI připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Teplice nad Metují, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Ubytování Podskalí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Podskalí Teplice nad Metují 221 Teplice nad Metují. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Ubytování Podskalí

Ubytování Podskalí zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Teplice nad Metují.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování Podskalí

Ubytování Podskalí recenze na ubytování v Teplicích nad Metují

Reference na ubytování Ubytování Podskalí

Nabízí Ubytování Podskalí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování Podskalí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování Podskalí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování Podskalí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování Podskalí

Adresa a kontakt na Ubytování Podskalí
Bučnice 221
54957 Teplice nad Metují


ev.č.13221 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování Podskalí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování Podskalí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování Podskalí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-teplice-nad-metuji/ubytovani-podskali">Ubytování Podskalí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování Podskalí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě