Pension Skály - Adrspach Teplice nad Metují

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Skály - Adrspach

Střmenské podhradí 132, Teplice nad Metují
penziony a ubytování Teplice nad Metují
Foto Pension Skály - Adrspach
Pension Skály - Adrspach si rezervujte online

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.

Celková kapacita je 36 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jsou v pensionu dvoupokojové apartmány. Všechny typy pokojů mají vlastní WC a jsou vybaveny vanou nebo sprchou. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje. Pension je nekuřácký.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Teplice nad Metují a Adršpašsko a Broumovsko

Projížďky na koních, pod odborným dohledem je možno si vylézt na vrcholky skalních věží, vyhlídkové lety, turistika, cykloturistika, koupaliště. V zimním období jsou v okolí velice dobré podmínky pro běžecké lyžování, nejbližší sjezdové trasy s vlekem jsou v Teplicích nad Metují (300m), Radvanicích (18 Km) a Petříkovicích (25km), všechny s umělým zasněžováním.

Řekne se Teplice nad Metují, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Pension Skály - Adrspach hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: PENSION SKÁLY Střmenské Podhradí 132 Teplice nad Metují. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Restaurace a jeden pokoj mají bezbariérový přístup, parkování u penzionu zdarma, domácí zvíře není povoleno, dětská postýlka k zapůjčení.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Skály - Adrspach Teplice nad Metují Vám nabízí při pobytu následující služby: bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Skály - Adrspach nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Pension Skály - Adrspach

Pension Skály - Adrspach recenze na ubytování v Teplicích nad Metují

Reference na ubytování Pension Skály - Adrspach

Nabízí Pension Skály - Adrspach kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Skály - Adrspach na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Skály - Adrspach můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Skály - Adrspach z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13211 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Skály - Adrspach a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Skály - Adrspach nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Skály - Adrspach je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-teplice-nad-metuji/pension-skaly-adrspach">Pension Skály - Adrspach je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Skály - Adrspach je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě