Penzion Jungmannova Šluknov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jungmannova

Jungmannova 801, Šluknov
penziony a ubytování Šluknov
Foto Penzion Jungmannova
Penzion Jungmannova si rezervujte online

Penzion Jungmannova sídlí v příjemném prostředí ve Šluknově.

Penzion Jungmannova Vám nabízí ubytování v dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením, TV, Wi-fi, možnost vlastního vaření, parkování na soukromém oploceném parkovišti.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou prakticky vybavené, včetně posezení. Každý pokoj má TV a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Některé pokoje jsou vybeveny kuchyňským koutkem s jídelní částí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jungmannova stravování

Součástí některých pokojů je kuchyňský kout.

Popis okolí penzionu, Šluknov

Okolí Penzionu je ideální pro aktivní dovolenou. V blízkosti penzionu jsou vhodné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, jízdu na koni a celou řadu dalších aktivit.

Řekne se Šluknov, ale kde Penzion Jungmannova hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jungmannova Jungmannova 801 Šluknov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem, autobusovou či vlakovou dopravou. Automobil mohou hosté parkovat zdarma přímo u penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Jungmannova

Penzion Jungmannova recenze na ubytování v Šluknově

Reference na ubytování Penzion Jungmannova

Nabízí Penzion Jungmannova kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jungmannova na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jungmannova můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jungmannova z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15206 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jungmannova a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jungmannova nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jungmannova je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sluknov/penzion-jungmannova">Penzion Jungmannova je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jungmannova je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě