Penzion Lípa Krásná Lípa

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Lípa

Pražská 278/4, Krásná Lípa
penziony a ubytování Krásná Lípa
Foto Penzion Lípa

Penzion lípa je nově zrekonstruovaný penzion otevřený v červenci 2010 s kompletně novým zařízením ve všech směrech, proto Vám můžeme nabídnout čísté a nadýchané ubytování v srdci Českého Švýcarska na výborné úrovni, za přiměřenou cenu.

Budova penzionu je památkově chráněný objekt se zajímavými původními stavebními prvky, které byly při rekonstrukci zachovány a mohou tak hostům nabídnout zajímavou atmosféru (např. nástěnné malby).

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí 18 nekuřáckých pokojů. 12 dvoulůžkových pokojů, 1 čtyřlůžkový pokoj, 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj a 4 dvoulůžkové pokoje pro hosty s horší pohyblivostí. Některé pokoje mají možností přistýlky v mezonetové části pokojů. Každý je vybaven stylovým nábytkem a kvalitními lůžky s komformními matracemi, LCD TV s SAT, Wifi, telefonem a koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je odemykám a ovládán kartou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Lípa stravování

Restaurece je přímo v objektu.

Popis okolí penzionu, Krásná Lípa a Děčínsko a Lužické hory

Krásná Lípa je branou do Českého Švýcarska, nejmladšího z našich národních parků, ale zároveň leží na pomezí tajemných Lužiských hor. České Švýcarsko je unikátní skalní město, historicky vzniklé před mnoha miliony let. Váže se naněj rozmanitost rostlin a živočichů. Ohromující skalní hřbety, kaňony, pískovcové věže a stolové hory strmící nad nedohledným mořem lesů.

Řekne se Krásná Lípa, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Lípa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: penzion lípa Pražská 278/4 Krásná Lípa. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka je 50m od objektu.

Vlakové nádraží je 700m od objektu.

Doplňující informace

Součástí lípa resortu je Relax centrum, které nabízí hotelovým hostům fitness centrum, hodiny spinningu, saunu, solárium a masáže.


Ceník ubytování Penzion Lípa

Ubytování Krásná Lípa
od 1300 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Lípa

Penzion Lípa recenze na ubytování v Krásné Lípě

Reference na ubytování Penzion Lípa

Nabízí Penzion Lípa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Lípa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Lípa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Lípa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Lípa

Adresa a kontakt na Penzion Lípa
Pražská 278/4
40746 Krásná Lípa


ev.č.15000 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Lípa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Lípa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Lípa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-krasna-lipa/penzion-lipa">Penzion Lípa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Lípa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě