Pension Dymník Rumburk

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Dymník

Výletní 775/9, Rumburk
penziony a ubytování Rumburk
Foto Pension Dymník

Penzion Dymník, který se nachází nedaleko města Rumburk, nabízí ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích. V penzionu se nachází restautrace s barem. Možné je bezplatné připojení k Wi-Fi ve všech prostorách. Hned vedle ubytování najdete adrenalinový lanový park.

U penzionu je k dispozici parkoviště pro hosty. Cyklotrasy a běžkařské tratě jsou vzdálené do 200 metrů, plavecký bazén je vzdálen 2,5 km.

Pokoje v penzionu

Penzion Dymník disponuje pokoji s vlastní TV a vlastní koupelnou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Rumburk, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Pension Dymník hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Dymník Výletní 775/9 Rumburk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Dymník

Ubytování Rumburk
od 600 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Dymník

Pension Dymník recenze na ubytování v Rumburku

Reference na ubytování Pension Dymník

Nabízí Pension Dymník kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Dymník na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Dymník můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Dymník z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Dymník

Adresa a kontakt na Pension Dymník
Výletní 775/9
40801 Rumburk


ev.č.15237 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Dymník a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Dymník nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Dymník je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rumburk/pension-dymnik">Pension Dymník je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Dymník je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion André
  Penzion André Ubytování na okraji centra Valtic, přímo pod zámkem Ubytování André***+ se nachází přímo v centrum Valtic pod zámkem. Ubytování…
  penziony Valtice, ubytování od 1500 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Penzion U Heligonky Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
 • Penzion Pod vlekem
  Penzion Pod vlekem Penzion pod vlekem se nachází v provozní budově lyžařského vleku. Stavba byla dokončena v roce 2003. Celková kapacita…
  penziony Němčičky, ubytování od 490 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě