Penzion U Mlýna Rejvíz

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Mlýna

Foto Penzion U Mlýna
Penzion U Mlýna je nově zrekonstruován a nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve stylově vybavených pokojích. K dispozici 4 apartmány s ubytovací kapacitou 2 – 8 osob, které jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou včetně varné konvice a mikrovlné trouby. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, televizi a satelit. Nově jsou dva pokoje se soc. zařízením pro 2 osoby a 2 osoby na přístýlce (pohodlná rozkládaci pohovka). Pokoje jsou moderně zařízeny. Volejbalové/nohejbalové hřiště vč. dětského koutku je cca 20m od penzionu (přes silnici). K dispozici je také zahrada s grilem a ohništěm.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Popis okolí penzionu, Zlaté Hory a Jeseníky

Rejvízem prochází řada cyklostezek a značených turistických tras, zdejší hluboké lesy jsou ideální pro sběr borůvek, hub a rybaření. Nezapomenutelným zážitkem se jistě stane návštěva Velkého mechového jezírka. Rejvíz bude v zimě pro běžkaře učiněným rájem. V Jeseníku (cca 7km) je k dispozici krytý bazén, bowling, squash, tenisové kurty. Možnost stravování v nedaleké stylové restauraci.

Řekne se Zlaté Hory, Jeseníky, ale kde Penzion U Mlýna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Mlýna Rejvíz 82 Zlaté Hory. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu Rejvíz leží na náhorní plošině mezi městy Jeseník, Zlaté Hory a Vrbno pod Pradědem, obklopena loukami a lesy. Přímé autobusové spojení z Opavy, Bruntálu, Jeseníku, s jedním přestupem (v Jeseníku) z Prahy, Brna, Olomouce.

Ceník ubytování Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rejvíz.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna recenze na ubytování v Rejvízu

Reference na ubytování Penzion U Mlýna

Nabízí Penzion U Mlýna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Mlýna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Mlýna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Mlýna z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Mlýna

Adresa a kontakt na Penzion U Mlýna
Rejvíz 82
79376 Rejvíz


ev.č.14559 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Mlýna a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Mlýna nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Mlýna je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rejviz/penzion-u-mlyna">Penzion U Mlýna je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Mlýna je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 260 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.