Penzion Prelát Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Prelát

Objížďková 128, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Prelát
Penzion Prelát si rezervujte online

Penzion Prelát je nově zrekonstruovaný historický dům nad řekou Vltavou v klidné části města jen kousek od historického náměstí, kam lze dojít pětiminutovou příjemnou procházkou kolem řeky. Rekonstrukce domu byla provedena s důrazem na původní ráz objektu, čímž si penzion uchovává svou malebnost, romantiku a nezaměnitelné kouzlo místa. Celou atmosféru podtrhuje překrásný výhled na historické centrum Českého Krumlova a městský park.

Pokoje v penzionu

Penzion a jeho pokoje jsou stylově a vkusně vybaveny starožitným restaurovaným nábytkem. Nabízíme dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové apartmány.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Prelát stravování

Ubytování je včetně snídaně.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Prelát hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Prelát Objížďková 128 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Prelát

Penzion Prelát recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Prelát

Nabízí Penzion Prelát kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Prelát na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Prelát můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Prelát z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15040 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Prelát a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Prelát nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Prelát je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-prelat">Penzion Prelát je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Prelát je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 494 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.