Penzion Svatý duch Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Svatý duch

Pod Sv. Duchem 139, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov

Penzion Svatý Duch je výhodným místem pro vycházky do města i k výletům do přírody. Ubytovaní hosté mohou parkovat v oplocené zahradě před penzionem, jedno parkovací místo je v garáži. Z oken penzionu je krásný pohled na řeku Vltavu. K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou prostorné a slunné. V létě je možnost posezení na zahradě před domem. WIFI připojení na pokojích zdarma.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou prostorné a slunné.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Svatý duch stravování

Jídelna se šesti místy u stolu je vybavena sporákem, chladničkou a základním kuchyňským vybavením pro vaření a stolování.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Svatý duch hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Svatý duch Pod Svatým Duchem 139 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka je vzdálená 300 metrů. Vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti 3,6 km od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Svatý duch

Penzion Svatý duch recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Svatý duch

Nabízí Penzion Svatý duch kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Svatý duch na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Svatý duch můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Svatý duch z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11476 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Svatý duch a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Svatý duch nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Svatý duch je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-svaty-duch">Penzion Svatý duch je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Svatý duch je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě