Ubytování Zámecké schody Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování Zámecké schody

Zámecké schody 10, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Ubytování Zámecké schody
Ubytování Zámecké schody si rezervujte online

Nabízíme Vám ubytování v centru města Český Krumlov, přímo pod zámkem.

Komfortně vybavené pokoje mají vlastní koupelnu (sprchový kout), WC, barevný TV, satelit a minibar. Dále je k dispozici žehlička, fén, ventilátor, překapávač, varná konvice, termoska, mikrovlnná trouba, deštníky. V případě zájmu podáváme snídaně na pokoj, hlídané parkování je pro naše hosty zajištěno kousek od ubytování. V přízemí je obchod se suvenýry (výrobky ze dřeva, hračky, skleněné výrobky, keramika, loutky, loutky, zvonce).

Pokoje v penzionu

2-Jednolůžkový pokoj +1 přistýlka-sprcha, minibar, tv, satelit. 3-Dvojlůkový pokoj. sprcha, minibar, tv. satelit. 1-Třílužkový pokoj. sprcha, minibar, tv, satelit.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování Zámecké schody stravování

Snídaně stojí na osobu 80. -Kč podává se na pokoj.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Okolí je jako stvořené pro krátké i delší procházky nebo houbaření. Pro zdatné turisty je možný výstup na horu Kleť spojený s návštěvou světoznámé observatoře. Milovníci vodních sportů si přijdou na své při výletu na Lipenskou přehradu.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Ubytování Zámecké schody hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování Zámecké Schody Zámecké schody 10 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Ubytovací zařízení se nachází v centru města Český Krumlov, přímo pod zámkem. Ten je také pro Vás hlavním orientačním bodem při cestě z vlakového i autobusového nádraží. Z ulice Latrán se vycházejí "Zámecké schody" směrem na 1. nádvoří a tam naleznete naše ubytovací zařízení.

Stručný seznam služeb při ubytování

Ubytování Zámecké schody Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště za poplatek 150 €, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Ubytování Zámecké schody poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Ubytování Zámecké schody nabízí: kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 300 m od penzionu, diskotéka 400 m od penzionu, dětské hřiště 600 m od penzionu, kino 800 m od penzionu, divadlo 700 m od penzionu, houbaření, jízda na koni, solárium 300 m od penzionu, masáže 300 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Ubytování Zámecké schody

Ubytování Zámecké schody recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Ubytování Zámecké schody

Nabízí Ubytování Zámecké schody kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování Zámecké schody na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování Zámecké schody můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování Zámecké schody z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11504 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování Zámecké schody a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování Zámecké schody nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování Zámecké schody je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/ubytovani-zamecke-schody">Ubytování Zámecké schody je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování Zámecké schody je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Aladdin
  Penzion Aladdin Penzion Aladdin se nachází 5 minut peší chůzí od autobusového, vlakového nádráží a od středu lázeňského města.…
  penziony Teplice, ubytování od 750 Kč
 • Penzion Abertham
  Penzion Abertham Naše penziony se nachází v Krušných Horách, nedaleko Božího Daru, 1,5 km od SKI areálu Plešivec a 10…
  penziony Abertamy, ubytování od 450 Kč v lokalitě Krušné hory
 • Pension 15
  Pension 15 Rodinný Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V okolí naleznete množství restaurací…
  penziony Praha-Žižkov, ubytování od 600 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě