Penzion Hana Sladová Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hana Sladová

Parkán 125, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Hana Sladová
Penzion Hana Sladová si rezervujte online

Útulný rodinný penzion Sladová nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkovém pokoji. Penzion je umístěn v centru města Český Krumlov a všechny turistické aktivity jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Budova penzionu představuje šetrně zrekontruovaný historický dům ze 17. století.

Penzion Sladová poskytuje levné ubytování ve zrekonstruovaném památkově chráněném renesančním domě v centru města. Celoročně disponujeme 4 dvoulůžkovými a 1 třílůžkovým pokojem. Do dvou pokojů je možné přidat extra přistýlku. Některé pokoje nabízejí výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov.

Celý penzion je pokryt kvalitním Wi-Fi internetovým přípojení, které je zcela zdarma.

Pro klienty je k dispozici společenská místnost v přízemí, která slouží i jako jídelna pro podávání snídaní. Nabízíme také samoobslužný minibar a společný kuchyňský kout, který je možné neomezeně využívat během pobytu.

Díky výborné poloze tohoto penzionu máte v dosahu max. 10-ti minut chůze všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova, např. Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, Muzeum vltavínů, pivovar Eggenberg, fotografické muzeum Atelier Seidel a mnohé další.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje umístěné v penzionu Sladová jsou vybavené samostatnými, nově zrekonstruovanými koupelnami s WC, pohodlnými manželkými nebo oddělenými postelemi, barevnými televizory, leničkami, pohodlnými koženkovými křesly k posezení a dostatkem úložného prostoru pro šatstvo.

Samozřejmostí vybaveností pokojů jsou lůžkoviny a ručníky s osuškami.

Jeden dvoulůžkový pokoj se nachází v přízemí penzionu a je vhodný pro hůře se pohybující klienty.

V prvním patře se nachází dvoulůžkový pokoj poskytující výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov. Sousedí s třílůžkovým pokojem ve kterém je možnost přistýlky.

Nejromantičtěji se budete cítit ve dvou dvoulůžkových pokojích v podkroví penzionu. Jeden z nich umožňuje přidání přistýlky. Druhý má zcela oddělená samostatná lůžka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hana Sladová stravování

Snídaně si můžete objednat po příjezdu do penzionu. Cena 1 snídaně je 100, - Kč.

Polopenzi vám rádi zprostředkujeme v nedaleké Prima restauraci.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Ihned po opuštění penzionu se ocitnete přímo v malebném historickém centru Českého Krumlova, kde můžete obdivovat historické památky a využívat nepřeberné množství kulturních aktivit, které město nabízí.

S výběrem náplně pro Váš volný čas Vám rádi pomůžeme poskytnutím mapy centra města a nabídkou propagačních materiálů jednotlivých aktivit. Případně můžete navštívit místní informační centrum, které se nachází pouze pár metrů od penzionu.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Hana Sladová hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Sladová Parkán 125 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží 10 minut chůze, vlakové 2,5 km.

Doplňující informace

Domácí mazlíček je u nás vítán, avšak za poplatek 100 Kč/noc.

Poskytnutí přistýlky je možné za příplatek 250 Kč/noc.

Parkování je možné pouze na centrálním parkovišti. Se zakoupením parkovací karty v infocentru je za cenu za 150 Kč/24 hodin.

Snídaně s donáškou přímo na pokoj za 150 Kč/1 snídaně.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Hana Sladová Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 150 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, kadeřnictví 200 m od penzionu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 3000 m od penzionu, zahrát bowling 200 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 26000 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 1000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 200 m od penzionu, tenisovou halu máme 1000 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 6000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Hana Sladová poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, rybaření při pobytu, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Hana Sladová nabízí: restaurace 300 m od penzionu, pizzerie 300 m od penzionu, kavárna 200 m od penzionu, cukrárna 300 m od penzionu, internetová kavárna 300 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 200 m od penzionu, diskotéka 300 m od penzionu, dětské hřiště 300 m od penzionu, kino 500 m od penzionu, divadlo 300 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium 200 m od penzionu, pára 1000 m od penzionu, masáže 200 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Hana Sladová

Penzion Hana Sladová recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Hana Sladová

Nabízí Penzion Hana Sladová kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hana Sladová na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hana Sladová můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hana Sladová z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14540 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hana Sladová a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hana Sladová nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hana Sladová je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-hana-sladova">Penzion Hana Sladová je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hana Sladová je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 411 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.