Penzion Bowling Rakovec Vratimov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bowling Rakovec

Foto Penzion Bowling Rakovec
Penzion Bowling Rakovec si rezervujte online

Penzion se stylovou restaurací a bowlingem situovaný 12km od Ostravy na kraji lesa v krásném prostředí.

Penzion s restaurací a bowlingem 12km od Ostravy situovaný v krásném prostředí u lesa. Kapacita restraurace 50osob, 2 bowlingové dráhy. Přímo v penzionu infrasauna, masáže, vyhřívaná zahrádka, petang, ohniště, dětské hřiště. Vedle penzionu se nachází tenisové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal i volejbal. Přímo od penzionu je možno podnikat cyklistické výpravy, v zimě je možno vyjet z penzionu přímo na běžkách. Divadla, kina i Stodolní ulice v Ostravě se nachází ve vzdálenosti 12km.

Pokoje v penzionu

Velký pohodlný apartmán s vybavenou kuchyní, sprchovým koutem, televizí a wifi zdarma. Ubytování je možné pro 2-6 osob

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Bowling Rakovec stravování

restaurace s vyhlášenou kuchyní, pravidelné víkendové nabídky

Popis okolí penzionu, Vratimov a Beskydy - Valašsko

Krásná krajina s možností cyklistických výletů, tras na běžky, v blízkosti možnost rybolovu, jízdy na koni.

Řekne se Vratimov, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Bowling Rakovec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Restaurace Bowling Rakovec Rakovecká 202 Vratimov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Osobní auto nebo taxi.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bowling Rakovec Vratimov Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bowling Rakovec poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bowling Rakovec nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Bowling Rakovec

Penzion Bowling Rakovec recenze na ubytování ve Vratimově

Reference na ubytování Penzion Bowling Rakovec

Nabízí Penzion Bowling Rakovec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bowling Rakovec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bowling Rakovec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bowling Rakovec z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14562 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bowling Rakovec a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bowling Rakovec nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bowling Rakovec je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-vratimov/penzion-bowling-rakovec">Penzion Bowling Rakovec je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bowling Rakovec je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě