Penzion Zuzana Havířov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zuzana

Na Parceli 2/8, Havířov
penziony a ubytování Havířov
Foto Penzion Zuzana

Rodinný penzion Zuzana Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru. Ubytování mohou využít pracovníci různých firem, ale i účastníci školení nebo turisté. Pro ubytování disponuje dvěma pokoji. Je ideální a velmi klidné místo k ubytování v Havířově.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových pokojích, které disponují sprchovým koutem s toaletou a jsou vybaveny televizorem, připojením k internetu, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Pokoje pro hosty jsou situovány s výhledem na Beskydy a Lysou horu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zuzana stravování

V blízkosti penzionu je možnost navštívit restauraci.

Popis okolí penzionu, Havířov a Ostravsko - Slezsko

Nedaleko je Tesco otevřeno 24 hodin denně a Lidl. Asi 8 minut pěšky se nachází vlakové nádraží, autobusové zastávky MHD. Ve městě jsou čtyři kulturní domy, náměstí u kterého je obchodní centrum a mnoho restaurací na Hlavní třídě. Koupaliště a krytý bazén se nachází cca 5min. autem.

Řekne se Havířov, Ostravsko - Slezsko, ale kde Penzion Zuzana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Zuzana Na Parceli 2/8 Havířov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem: Z velkého (světelného) rondelu v Havířově se dáte směrem na Orlovou (po levé straně míjíte Tesco), na nejbližší světelné křižovatce se dáte doleva na ulici Požárnickou. Pojede stále rovně, přes koleje, po cca 600 metrech budete míjet hospodu U Třísky a hasičskou zbrojnici (v pravotočivé zatáčce), po cca 100 metrech zabočíte doleva na ul. Na Parceli. Pak už to nemůžete minout - penzion se nachází po pravé straně.

Autobusem: Pro místní zastávka MHD Šumbark bazén (linky 401, 404, 409, 415, 416 a 418), pro mimohavířovské zastávka Havířov, Město, žel. stanice. Kousek od železničního tunelu (na straně šumbarské) se nachází lávka pro pěší přes potok. Tu přejdete a pak stále rovně, až narazíte na penzion - nachází se po levé straně.


Ceník ubytování Penzion Zuzana

Penzion Zuzana zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Havířov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zuzana

Penzion Zuzana recenze na ubytování v Havířově

Reference na ubytování Penzion Zuzana

Nabízí Penzion Zuzana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zuzana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zuzana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zuzana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Zuzana

Adresa a kontakt na Penzion Zuzana
Na Parceli 2/8
73601 Havířov


ev.č.15311 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zuzana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zuzana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zuzana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-havirov/penzion-zuzana">Penzion Zuzana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zuzana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Karviná

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 242 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.