Penzion Reichova vila Valašské Meziříčí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Reichova vila

Zašovská 61, Valašské Meziříčí
penziony a ubytování Valašské Meziříčí
Foto Penzion Reichova vila
Penzion Reichova vila si rezervujte online

Penzion Reichova vila se nachází v klidné části města, na ulici Zašovská. Je umístěn ve dvou podlažích zrekonstruované vily z roku 1859 a nabízí ubytování v 16 stylově zařízených pokojích.

Penzion Reichova vila disponuje vlastním parkovištěm střeženým kamerovým systémem pro ubytované hosty a dále nabízí možnost uschování kol a lyžařského vybavení ve svých prostorách. Hotel má částečný bezbariérový přístup.

Cena pokojů zahrnuje snídani bufetového stylu

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout), LCD televizorem, satelitem, internetovým připojením, minibarem, telefonem. Jejich velikost se pohybuje od 15-25 metrů čtverečních.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Reichova vila stravování

V ceně ubytování je bufetová snídaně.

Řekne se Valašské Meziříčí, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Reichova vila hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Reichova vila Zašovská 61 Valašské Meziříčí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Reichova vila

Penzion Reichova vila recenze na ubytování ve Valašském Meziříčí

Reference na ubytování Penzion Reichova vila

Nabízí Penzion Reichova vila kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Reichova vila na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Reichova vila můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Reichova vila z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15044 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Reichova vila a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Reichova vila nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Reichova vila je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-valasske-mezirici/penzion-reichova-vila">Penzion Reichova vila je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Reichova vila je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě