Penziony Poděbrady

K ubytování máte na výběr penziony (2×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Poděbrady.

Ubytování v penzionu v Poděbradech

Město Poděbrady (185 m.n.m.) patří do okresu Nymburk což je kraj Středočeský. V Poděbradech na rozloze 33,70 km2 žije asi 13384 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Poděbrad jsou 50° 08' 32.71" s. š. a 15° 07' 7.72" v. d..

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Nymbursku

  • penziony Nymburk
  • penziony Poděbrady
  • penziony Lysá nad Labem
  • penziony Rožďalovice
  • a další zajímavá místa
Penzion Alfa je zmodernizovaný penzion v samém středu hlavní pěší kolonády, nádherného parku s fontánou a pramenem v lázeňském městě Poděbrady. Penzion Alfa se nachází na klidném místě pěší kolonády,…
ubytování penzion Poděbrady
Apartmán Rafael - nové nekuřácké ubytování v centru lázeňského parku v Poděbradech. Svým hostům nabízí příjemné ubytování ve dvou dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a přístupem na internet.…
ubytování penzion Poděbrady
Hledáte ubytování v sekci
penziony Poděbrady v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony
ubytování Poděbrady

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě