Apartmán Rafael Poděbrady

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmán Rafael

Doktora Beneše 2, Poděbrady
penziony a ubytování Poděbrady

Apartmán Rafael - nové nekuřácké ubytování v centru lázeňského parku v Poděbradech. Svým hostům nabízí příjemné ubytování ve dvou dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a přístupem na internet.

Apartmán Rafael se nachází v centru Poděbrad v krásném a klidném prostředí lázeňského parku s výhledem na fontánu. Svým hostům nabízí příjemné ubytování ve dvou dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. V celém objektu lze využívat bezplatného bezdrátového připojení k internetu. Cena ubytování zahrnuje snídani, která se podává přímo na kolonádě v cukrárně cca 80 m od objektu. Hostům je zdarma poskytována úschova jízdních kol. Parkování je možné na parkovišti cca 200 m nebo v přilehlých ulicích.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, dále lednicí, televizí, rychlovarnou konvicí a bezdrátovým připojením k internetu. Pokoje jsou situovány v přízemí domu, dva mají výhled do parku a jeden do vnitrobloku do zahrady.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmán Rafael stravování

Hosté se mohou stravovat v řadě restaurací s výbornou kuchyní, které se nacházejí na kolonádě v bezprostřední blízkosti ubytování.

Popis okolí penzionu, Poděbrady a Střední Čechy

V těsné blízkosti apartmánu Rafael se nachází řada restaurací a kaváren, pekařství, cukrárna i samoobsluha potravin. Poděbrady jistě nezklamou ani vyznavače sportů, kteří si zde najdou sportovní aktivitu ušitou na míru od tenisu, golfu, bowlingu, cykloturistiky po jízdu na koni. Návštěvníky upoutají koncerty na kolonádě, taneční večery, či projížďka parníkem po Labi. Chvíle oddechu lze rovněž strávit příjemnou masáží nebo procházkou přírodními parky. Za historickými památkami se turisté mohou vydat také autem nebo vlakem do Prahy, do nedaleké Kutné Hory nebo navštívit zámek Hrádek u Nechranic, Karlovu Korunu v Chlumci nad Cidlinou, či zámek Dětenice se stylovou středověkou krčmou.

Řekne se Poděbrady, Střední Čechy, ale kde Apartmán Rafael hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmán Rafael Doktora Beneše 2 Poděbrady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakové nádraží a autobusové nádraží je v docházkové vzdálenosti 200 m, cca 5 minut chůze po kolonádě.

Doplňující informace

Celý objekt je nekuřácký.


Fotogalerie ubytování Apartmán Rafael

Apartmán Rafael recenze na ubytování v Poděbradech

Reference na ubytování Apartmán Rafael

Nabízí Apartmán Rafael kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán Rafael na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmán Rafael můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán Rafael z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.



ev.č.15251 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmán Rafael a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmán Rafael nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmán Rafael je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-podebrady/apartman-rafael">Apartmán Rafael je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmán Rafael je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 437 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.