Penzion Alfa Poděbrady

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Alfa

náměstí T.G.Masaryka 653/4, Poděbrady
penziony a ubytování Poděbrady
Foto Penzion Alfa
Penzion Alfa si rezervujte online

Penzion Alfa je zmodernizovaný penzion v samém středu hlavní pěší kolonády, nádherného parku s fontánou a pramenem v lázeňském městě Poděbrady.

Penzion Alfa se nachází na klidném místě pěší kolonády, blízko Květinových hodin v lázeňské čtvrti Poděbrad a nádherně upraveného parku s pramenem a oku lahodící stříkající fontánou. V bezprostřední blízkosti najdete restaurace, kavárny, cukrárny i bary. Služeb Wellness centra v přízemí penzionu s řadou léčebných i zkrášlujících procedur vč. masáží, hydromasáží a koupelí je možné využít předem na objednávku či již v předplaceném slevovém wellness balíčku. Ubytování je možné bez snídaně i se snídaní do pokoje za příplatek. Pouhých 400 m jsou břehy Labe lákající sportovce na cyklo a in-line stezky. Zámek Poděbrady je taktéž v pěší vzdálenosti.

Pohodlí a klid nabízí ubytování v 16 příjemně a útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, pohodlným sezením, smart TV a vysokorychlostním Wi-Fi zdarma v celém objektu. Některé pokoje dále disponují ledničkou a varnou konvicí. V některých pokojích je možné ve večerních hodinách pozorovat realistické hvězdné nebe. Krásný výhled do parku z francouzských oken umocňuje relaxaci a lázeňskou pohodu tohoto města.

Parkování vozů v areálu je pod nočním uzamčením a zpoplatněno. Vlakové a autobusové nádraží je v 3-minutové pěší vzdálenosti.

Na nákupy můžete zajít do nejbližšího supermarketu Albert a dalších malých obchůdků. Příjemné posezení na zahrádkách Vás mile osvěží po procházkách městem a lěčebných procedurách.

Pokoje v penzionu

V Penzionu Alfa je k dispozici 16 útulných pokojů vždy s vlastní koupelnou, rozložené do dvou pater a přístupné po schodišti. Pokoje rozdělujeme na jednolůžkové a dvoulůžkové s výhledem na město a do parku. Každý pokoj je vybaven pohodlným sezením, smart TV s plochou obrazovkou a vysokorychlostním Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají navíc ledničku a varnou konev. Většina dvoulůžkových pokojů má luxusní dvoulůžka boxpring. V prvním patře se nachází mimo jiné dvoulůžkové manželské pokoje Superior s luxusními a extra velkými polohovacími postelemi. Penzion také nabízí pokoje s balkónem s jedinečným sezením a výhledem na kolonádu a do parku. Součástí každého dvoulůžkového pokoje je nově zrekonstruovaná koupelna se sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů. V některých pokojích je možné ve večerních hodinách pozorovat realistické hvězdné nebe. Jednolůžkové pokoje jsou k dispozici také se sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Alfa stravování

Předem domluvené a zpoplatněné snídaně podávané na pokoj.

Řekne se Poděbrady, Střední Čechy, ale kde Penzion Alfa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Alfa Poděbrady náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 4 Poděbrady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakové a autobusové nádraží je v cca 3 minutové pěší dostupnosti.

Penzion Alfa nabízí vlastní parkovací místa. Nutná rezervace předem. Parkování se nachází u zadního vchodu penzionu. Na parkoviště se nedostanete přímo z kolonády, kde je pěší zóna, ale z hlavní silnice (Fügnerova), ze které odbočíte na vedlejší silnici (Schnirchova). Na konci ulice odbočíte doleva (ulice Hakenova) a přibližně ve 2/3 ulice na pravé straně uvidíte zelená vrata - to je vjezd do areálu. Zde se nacházejí parkovací místa penzionu. Kontaktujte prosím recepci, aby Vám otevřela zadní vchod, nebo zazvoňte u hlavního vchodu penzionu Alfa z kolonády.

Doplňující informace

Check-in: 14:00 -18:00

Příjezd po 18:00, prosím kontaktujte recepci! Příplatek za příchod po 18:00 - 200 CZK.


Fotogalerie ubytování Penzion Alfa

Penzion Alfa recenze na ubytování v Poděbradech

Reference na ubytování Penzion Alfa

Nabízí Penzion Alfa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Alfa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Alfa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Alfa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15115 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Alfa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Alfa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Alfa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-podebrady/penzion-alfa">Penzion Alfa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Alfa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě