penzion Kateřina Malá Úpa

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


penzion Kateřina

Horní Malá Úpa, Malá Úpa
penziony a ubytování Malá Úpa
Foto penzion Kateřina

Penzion Kateřina (1020 m. n. m.) najdete v obci Horní Malá Úpa ve východní části Krkonoš, s nádherným výhledem na Sněžku. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí, za příznivé ceny. Penzion Kateřina je vhodný pro rodinnou rekreaci i firemní akce a je ideálním místem pro zimní i letní aktivity, východisko hřebenových túr, značených turistických tras a cyklotras.

Penzion Kateřina (1020 m. n. m.) najdete v obci Horní Malá Úpa ve východní části Krkonoš, s nádherným výhledem na Sněžku.

Je ideálním místem pro zimní i letní aktivity, východisko hřebenových túr, značených turistických tras a cyklotras.

Záruka Vaší klidné dovolené.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí, za příznivé ceny. Penzion Kateřina je vhodný pro rodinnou rekreaci i firemní akce.

Celková kapacita penzionu je 25 lůžek. Standartně nabízíme ubytování s polopenzí (po domluvě jen se snídaní) ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve třech 2lůžkových pokojích s možností přistýlky se společným sociálním zařízením.

V penzionu je restaurace pro ubytované hosty, místnost s LCD TV + SAT, DVD, lyžárna a úshovna kol. Hosté mají k dispozici WiFi síť zdarma

Pokoje v penzionu

celková kapacita penzionu je 25 lůžek, celkem v 9 pokojích

2×4 lůžkový + soc. zařízení + TV

2×3 lůžkový + soc. zař.

2×2 lůžkový + soc. zař.

3×2 lůžkový se spol. soc. zař.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

penzion Kateřina stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, kde si hosté sami vyberou z nabízeného sortimentu jídel a nápojů, při respektování zásady, že konzumace jídel a nápojů probíhá výhradně v prostoru restaurace. Večeře v rámci polopenze zahrnuje polévku, hlavní chod, zeleninové nebo ovocné saláty, popř. moučník.

Během dne nabízíme točený Prazdroj, výbornou italskou kávu Lavazza a jiné pochutiny z naší kuchyně, a dále přívlastková moravská vína.

Popis okolí penzionu, Malá Úpa a Krkonoše

Dominantou Malé Úpy je malebný kostelik sv. Petra a Pavla byl ve své době nejvýše položeným kostelem v Čechách (975 m n. m.) V kostele se během roku (mimo zimy) konají pravidelné bohoslužby.

V okolí Malé Úpy můžete nalézt sportovní vyžití, cíl výletu, či místo k relaxaci. Za pozornost stojí vycházková trasa Aichelburg, dělostřelecká tvrz Stachelberg, Jánské Lázně a Černá Hora s černohorským rašeliništěm, Pec pod Sněžkou, aquapark Sandra v Karpaczi a mnohé další.

Jezera Velký a Malý stav na polské straně Krkonoš jsou pozůstatky dávného ledovce. Lze je vidět z hlavního hřebene ze 170 m vyroké skalní stěny, nebo je možné si Malý Stav a jeho až 60 m vysokou morénovou hráz, bohatou a cennou vegetaci, prohlédnou zblízka na polské straně.

Řekne se Malá Úpa, Krkonoše, ale kde penzion Kateřina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: penzion Kateřina Horní Malá Úpa Malá Úpa. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V letním období je parkování přímo u penzionu zdarma. V zimě na centrálním parkovišti na Pomezních Boudách za poplatek. V den příjezdu a odjezdu je zajištěn odvoz hostů i zavazadel v ceně pobytu.

Doplňující informace

Zimní období je jako stvořené pro sjezdové lyžování. Přímo před penzionem je zastávka skibusu! V provozu jsou dva lyžařské areály. Více se o nich dozvíte na stránkách skiareálu SKiMU. Jako partneři tohoto areálu nabízíme cenové výhodný SKiMU Pack: skipas na 7 dní za cenu 5 dní, večerní lyžování zdarma a při zakoupení 2 ks SKiMU Pack obdržíte týden parkování zadarmo. Malá Úpa je také ideálním místem pro běžkaře, kterým nabízí množství tratí, jež jsou několikrát do týdne upravovány

Více informací o lyžování v Malé Úpě na 

Nádherné prostředí Krkonoš nabízí nepřeberné množství aktivit. V letní sezoně je možné vybrat si z mnoha turistických cílů pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nachází se zde několik značených cykloturistických tras (Dlouhé sjezdy, Za výhledy na Krkonoše, Rýchorský sjezd). Za zmínku stojí nejkratší pěší výstup na Sněžku (7,5 km). Pro rodiny s dětmi může být ideální návštěva Pohádkové stezky. Jedná se o vycházkovou trasu Malou Úpou s deseti pohádkovými zastaveními. Máte-li radši aktivní odpočinek, neváhejte navštívit SKiMU Centrum, které nabízí víceúčelovou halu (tenis, volejbal, basketbal, fotbal), saunu, fitness, vířivku, ricochet, stolní tenis či kulečník. Za zmínku také stojí nový tenisový kurt u penzionu Malá Úpa.


Ceník ubytování penzion Kateřina

Ubytování Malá Úpa
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování penzion Kateřina

penzion Kateřina recenze na ubytování v Malé Úpě

Reference na ubytování penzion Kateřina

Nabízí penzion Kateřina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat penzion Kateřina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování penzion Kateřina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na penzion Kateřina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte penzion Kateřina

Adresa a kontakt na penzion Kateřina
Horní Malá Úpa
54227 Malá Úpa


ev.č.14921 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na penzion Kateřina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté penzion Kateřina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="penzion Kateřina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-upa/penzion-katerina">penzion Kateřina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

penzion Kateřina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 492 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.